Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi (kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi (kapcsolat elején vagy később) "beszólogat" az nem normális, nem "megbocsátható", elfogadható? Pl valamire mondta hogy igénytelenség,igénytelen vagyok. Nem akart megbántani,szeret de rosszul esik.

Figyelt kérdés
Többször is volt hogy mondott hasonló "nem szépet" pl szex közben is... Ő is tudja szerintem hogy bunkóság de sokszor "ami a szívén az a száján ", másokkal is. Szakítani fogok vele, több dolog miatt is,nem csak ez zavar. Arra vagyok kíváncsi hogy más férfi is csinál ilyet kapcsolat elején vagy "később", mennyire általános viselkedés ez.3 hónapja vagyunk együtt.
2023. márc. 23. 13:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

"ami a szívén, az a száján"

Vagyis egy gátlástalan paraszt, aki kendőzetlenül mindenkinek az arcába böfögi a véleményét, ami senkit nem érdekel.


Nem általános viselkedés bunkónak lenni. Ha már 3 hónap után ilyen paraszt, szerinted...??

2023. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mit mondott konkrétan és miért, de aki szerint igénytelen vagyok, azt kiteszem egyből.
2023. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem, azért arra nem kell számítani, hogy minden férfi ilyen.

AZ tény, és ez mindkét nemre és minden emberre igaz, hogy idővel bátrabban teszünk megjegyzést arra, ami zavar minket a másikban. Az már embere válogatja, hogy ez milyen stílusban történik. Önuralommal rendelkező, kulturált ember a problémáit is kulturáltan fogalmazza meg.

2023. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Azert kulturaltan is lehet fogalmazni. A fenti nem az.
2023. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az ilyen típus az a faragatlan tuskó, aki a bunkó, sértő megjegyzéseit lerendezi azzal, hogy ő ilyen őszinte, és ezt fogadd el.


Az őszinteség nem egyenlő a paraszt viselkedéssel, aki pedig szeret, az nem akar megalázni, lenyomni.

2023. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az a bajom az ilyen beszolásokkal hogy igazságtalan.

Volt barátom még nálam kritizálta az én takaritásom, holott:


Én szinte 2 naponta mosok fel, a konyhaszekrények is makulátlan tiszták, de még a szellőzőnyílások is, ágy alatt sincs por, a mosogató körül a díszlécek alatt is takarítva van, a csempéken soha egy zsír vagy olajfolt.

Mondanom se kell náluk mi van..hozzám képest retek a házuk, a barátom nem is takarít soha csak az anyja aki idős, ez mellett nekem soha az eletben nem jutna eszembe az hogy egy párom lakását ilyen szemmel nézzem hol van egy folt, hogy belékössek.


Szóval amikor egymondatban is de ha kimerik nyitni a szájukat, nekem akkorát kell nyelnem hogy ne kezdjek el.ordítani vagy visszavágni vagy felképelni mint egy ház.

Legutóbb itt írtam ki magamból hogy egyáltalán hogy jönnek ahhoz hogy az én munkám kritizálják, és ami fő, miért ilyen szemmel néznek? Örülnie kéne hogy beengedem a házba, mert a párom es azt hiszi ezzel alapvető joga is, de ez nem alapvető jog, és örülhetne hogy használhatja ingyen az albérletem amit en fizetek.


Erre a gyk n jöttek azok a szép szösszenetek hogy hát neki meg nem kritizálják a munkáját senki. Ht kösz, látatlanban is mellé allnak.

2023. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Engem érdekelne mit mondott.
2023. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

7 aki lekezeli a párját tiszteletlenul ott soha nem az a lényeg hogy mit mondott, hanem hogy egyaltalán miért degradálja a másikat, miért bántja meg és hogyan mondja.

Mert amugy a lebecsmérlés az soha nem egy építő kritika.. az lebecsmerlése a másiknak. A másik is tudna rendesen mondani bántókat mégsem teszi. Mindenkibe bele lehetne állni mindenért.

2023. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

8

Ez igaz, de mindenkinek mást jelent a becsmerles.

Nem védem a palit, félreértés ne essék csak mint tudjuk valakinek az is bantodast okoz ha azt mondja, hogy állj odébb.

2023. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Az, ha igénytelennek titulálnak, azt gondolom, becsmérlés.
2023. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!