Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek mennyire lehet nehéz párt találni kopaszon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főként lányok véleményét várom, hogy mi a véleményetek mennyire hátráltató, ha egy srác kopasz, ha randira hívna titeket?

ápr. 8. 02:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem pl a kopasz pasik sose tetszettek, most mégis kopasz párom van.
ápr. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%

"Mi a véleményetek mennyire lehet nehéz párt találni kopaszon?"



Gondolom, a kopasz nok nem olyan kelendoek......



39F incel

ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Ábszolúte elfogadott: főleg, ha Bömbölője van, kigyúrt, egyben erős mácsó csávó. Sokaknak jön ez be.
ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem ezen múlik.
ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Kopaszodó, vagy kopasz? Egy kollégám letolta a haját, amikor kopaszodni kezdett, edz is, de nem tolta túl, így összességében nem néz ki rosszul, elég szép sikereket ér el nőknél.
ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Jolvan Kojak 😀 üljél le egyes.
ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
kopasz+ nem túl sok szakáll és izmos vállak nagyon vonzóak tudnak lenni
ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van kopasz kollégám, akinek nincs problémája a csajozással. Biztos van, akinél ez kizáró ok, de az önbizalomhiány, rossz kommunikációs készség sokkal nagyobb hátrány ennél.
ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A szexpartnerem kopasz és borostás, jóképű, sportos, magas. Tetszene hajjal és anélkül is.
ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Az én férjem is kopasz. Viszont direktben soha sem kerestem azt, hogy vagy ilyen vagy olyan legyen. Szerintem a kopasz és a nem kopasz férfiak egyenlő arányban tudnak párt találni. Nem ezen múlik. A férjemnek olyan a kisugárzása, hogy pont nem érdekelt, hogy van e haja vagy sem.
ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!