Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves férfiként hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves férfiként hány éves nőt keressek, mi a legideálisabb a hosszantartó kapcsolatra? A "kor csak egy szám" megjegyzéseket mellőzzük. Fontos szám.

Figyelt kérdés

ápr. 8. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
73%
Az egy dolog, hogy 37 éves férfiként nincs és nem is volt még hosszan tartó kapcsolatod (ha lett volna, lenne képed arról, mi ideális), de hogy egy képed sincs ennyi idősen arról, mit keresel...
ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
60%
32-42
ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
62%
30-40
ápr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
59%
Hát hiába írom, hogy 36 évest ha te éretlen vagy, vagy ő is az. Érett nőt kellene, lehet 32 éves lesz az. Ismerkedj inkább és ha van mit fejlődnöd tedd meg.
ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 Noren1989 ***** válasza:
78%
Elsődlegesen korodbélit, akivel egyezik az életszemléleted.
ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
50%
Felnőtt embereknél nem így megy a párkeresés. Lehet egy 4 évvel fiatalabb lesz az igazi, lehet egy 7 évvel idősebb. Persze azért 22 éveseket hajkurászni ciki lenne a te korodban, szóval egy határt húzz meg, mondjuk +/-10 év. Ha akarsz gyereket, akkor nyilván inkább fiatalabbak közt nézelődj.
ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék gyereket és bevallom kicsit "anyukásnak" érzem a 37 éveseket vagy a pár évvel idősebbeket. Most mondanám hogy 34-35-nek nézek ki és ez a pár év igenis számít mert van olyan 37 éves aki 47-nek néz ki.
ápr. 8. 07:46
 8/76 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggódj, ezzel nem vagy egyedül, ti férfiak minden veletek egykorú nőt vénasszonynak néztek, ha elmúlt 29 éves. Magatokat meg 20 éves csődörnek képzelitek, valahogy a tükörben nem látjátok a ráncaitokat, a kopaszvonalat a fejeteken, a hájas hasatokat, a löttyedő megereszkedett bőrötöket. Ezeket valahogy csak a nőkön veszitek észre.
ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos 37 évesen ezzel már elkéstél. 30 év alatt nincsenek nők, csak kislányok, akik mentálisan nem illenek hozzád. 30 év felett meg már minden normális nőnek van férje és/vagy gyereke.
ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:

8-as: nem ezt írtam, ne sarkítsd ki. De egyértelműen "érettebbnek" éreztem a 37+ nőket. Senki sem írta hogy 20 éves tinitestű 60 kilós "csődör" lennék. Abszolút látom hogy 37 vagyok de simán ha jól tartja magát egy 37 éves pasi, nem feltétlen egy 37 éves nő kell neki, vagy van vele egy szinten. A nők huszonévesen pláne mindig 3-10-15 évvel idősebb pasikra mennek, miért van az hogy amint látszik rajtuk az öregedés jele már nem kell nekik korukbeli hanem 5-10-el fiatalabb?


9-es: sajnos félig meddig elkések. 30 alatti nőkkel nem találom meg a hangot. Beszélgettem 27-28 évessel, totálisan abban a világban vannak hogy nem akarnak még komolyat. Aki meg igen az meg beleakar ülni valami gazdag pasi által felépített vagyonba, ez nekem nem kell.

Valóban aki 30 felett nem kelt el a nőknél, az gyerekes, férjezett, abszolút nincs is a 'piacon'.

ápr. 8. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!