Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen vissza lehet valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen vissza lehet valahogy nézni, hogy kiket lájkoltam mondjuk a mai nap?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után "szembe jött" egy lány, aki külsőre is tetszett és a leírásában szemet szúrt egy mondat, valahogy így írta (nem szó szerint), hogy: "... introvertált típus vagyok, nem szeretek bulizni ..." stb. De volt még más is, ami nagyon passzolt az én értékrendemhez, szóval tetszett a leírása.


Pont ilyen típus vagyok én is férfiben, nem szeretek bulizni annyira, meg nem vonz az állandó társasági élet meg a pörgés, meg a klasszikus értelemben vett szórakozás ("erezdelahajamat").


Gyors lájkoltam az illetőt, azt hittem majd vissza tudom keresni (még nem próbáltam ilyesmit), de egyszerűen nem találok ilyen opciót. Én vagyok béna, vagy nem lehet?


u.i.: ugyanitt ismerkednék hasonló beállítottságú lányokkal :) Magam is amolyan "megfontolt introvertált" típus vagyok. De nem vagyok antiszociális, abszolút nem, már a munkám kapcsán is rengeteg emberrel kell kapcsolatot kiépítenem és fenntartanom és sok ember között mozgok minden nap, de - ahogy írtam - bulizni, szórakozni nem igazán szeretek a szabadidőmben, más dolgok jelentik számomra a kikapcsolódást és feltöltődést. Szeretek túrázni, kirándulni, utazni, új helyeket felfedezni-megismerni, stb.


Békés, nyugodt, de ugyanakkor határozott és talpraesett személyiség vagyok. Volt, aki azt mondta rám, hogy a nyugodt természetem ellenére karakán vagyok.


Vékony, sportos testalkatú vagyok (rendszeresen sportolok), de ugyanezt nem várom el feltétlenül a lányoktól. Mondjuk úgy, hogy nem csak a vékony lányok tetszenek.



ápr. 12. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak előfizetéssel.
ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!