Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült valakinek önismereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek önismereti munka pszichoterápia után párt találnia?

Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy előtte nem volt még.

ápr. 13. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem szakember segítségével, saját magamtól kezdtem bele és rengeteget olvastam a témáról ennek segítségével változott meg az életem. Mielőtt az első párommal összejöttünk azt hittem nem kellek senkinek, ő már akkor próbált hozzám közeledni, ám önbizalom híján azt hittem csak szórakozik velem. Aztán miután az önbizalmam már egészen egészséges szintre fejlődött észre vettem hogy valóban érdeklődik irántam. Évekig együtt voltunk, ugyan már vége de nem haraggal váltunk el, mindkettőnknek van már új kapcsolata de ha kell még mindig számíthatunk egymásra, persze bizonyos határokon belül. :) szóval én azt tanácsolnám hogy mindenképp megéri foglalkozni az önfejlesztéssel. Nekem “csak” egyedül lehet rá lehetőségem, de egy szakember mellett szerintem könnyebb és gördülékenyebb lehet ez az út. Az tény hogy nem könnyű, de az is tény hogy megéri főleg mikor látod azt is hogy honnan hová fejlődtél ezáltal büszke vagy magadra és arra amit elértél. Viszont! Ha bele kezdesz azt ne azért tedd hogy párt találj (ez csak egy kellemes velejáró hogy megtörténhet). Tedd saját magadért! Ne másért! Minden jót kívánok neked! És remélem minden vágyad teljesül, akárhogy is döntenél. :)
ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van rá esély. Azzal, hogy jobban megismered magad jobban. Megérted,hogy működsz mit csinálsz esetleg rosszul és mit jól.

Hajrá!

ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

Pszihológus vagy pszihiáter nem fog segíteni becsajozni, szóval ezt így felejtsd is el.

Segíthetnek a traumáid kapcsán, vagy sokat jelent hogy megoszthatsz velük mindent és egy új nézőpontból látva az életedet képesek segíteni megérteni bizonyos dolgokat, ravilágítani dolgokra. De becsajozni nem fogsz a segítségükkel az teljesen biztos

ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!