Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy normálisabb C lány vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normálisabb C lány vagy igazán szegény sorsú lány elfogadna egy melós férfit?

Figyelt kérdés

TikTokon láttam 2-3 értelmesebb , csinos C lányt/nőt. Meg is lepődtem mert nem ez a tapasztalatom tőlük. De magyar nők között meg vannak keveset keresőek. Nekik elég lehetne egy olyan férfi aki csak 320 ezret keres ? Nyilván nem egy orvos /ugyved stb nőkre pályázók. Szóval a saját szintemen (anyagi) keresnèk partnert.



Ja és nem vagyok trendi vékony. Autóm nincsen azt eladtam de csak egy ignis volt.


ápr. 14. 05:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Én nekem rajztanárnőm volt roma származású általános iskolában, beszélték, hogy a férje magyar. Aztán a gimiben a férje tanított nekem matematikát és a fiukkal jártam egy osztályba.

Szegény sorból lett a nőből valaki, az apja autószerelő volt, de úgy beszélték, hogy nagyon okos, rendes férfi volt, az anyukája meghalt mikor fiatal volt.

Főiskolán ismerték meg egymást és hiába voltak ellene a férfi szülei akkor is feleségül vette.

Így mesélték el akkoriban a népek, kisvárosban élek szóval nem meglepő.

Egyébként azóta is együtt vannak.

ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
A lényege az egésznek hogyha roma származású iparkodott magának jobb életet biztosítani, diplomát szerzett akkor neked is lehetne jobb életre hajtani...
ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg magyar nőnek is el kell fogadni a melós férfit
ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A magyar nők jobban szeretik a c férfiakat mint a c nők a magyar férfiakat, persze ezt nem raklámozzák, ahogyan azt sem amikor az arab meg szír férfiakkal mennek haza a discoból. Mára már van egy réteg akik szocializálódtak normális körülmények között nőttek fel. A probléma , hogy a sok suttyó még ezeket a kulturált embereket is próbálja kóstolgatni ha beülnek valahova már megy a " dik,szoszi,more " és társai degradálás , a normális intelligens ember ezeket nem veszi fel bármennyire is próbálknak konfliktust kicsiholni . Sokan azt hiszik hogy kövérnek, gebének, csúnyának, csórónak , alacsonynak stb a legnehezebb az élete.. ő maguk soha nem fogják átélni azt a fajta igazi kirekesztést és megvetést. A világ amióta világ ez volt és ez is lesz.
ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem vagy se fajgyűlölő se C rajongó. Viszont őszinte vagyok mint mindig: szinte az összes tapasztalatom C emberekkel rossz. És egy élet alatt ez több 100 embert tesz ki. A nők között van pár aki vonzalmat kelt bennem. A ferfiak közt is volt aki elsőre szimpatikus volt. De mindig eljátszották a bizalmamat. Így az a barátkozás lehetősége elől erősen elzárkózóm. A nők kapcsán még nem. De nem volt még dolgom c lánnyal / növel. Amúgy simán lehet hogy ott is baj lenne idővel. Előre nem akarok ítélkezni.
ápr. 14. 21:58
 16/17 anonim ***** válasza:
15. Nekem sem volt dolgom mert nem kell a família törődése. C.F
ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, ha a normálisabb C típusú lányt meg szegény sorsú lányt nem úgy képzeled el, mint az arclemosóreklámban a modellt... hanem olyan eccerűmelós szinten. Nincs csillogó, fényes, dús haj, hófehér fogsor, tökéletes bőr, nincs fitneszes test, nem patyolattiszta és rózsaillatú 24/7...
ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!