Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok szerintetek is kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek is kiábrándító ha egy pasi nem fogja meg a munka végit?

Figyelt kérdés
Informatikus pasi, jól is keres, van saját háza, bár nem egy adonis. De az asszonysutyorgóban azt írták, hogy az ilyen informatikusok nem szeretik megfogni a munka végit, nem csinálják meg a ház körül a munkákat (nem tudnak csapot szerelni, gáztüzhelyt javíttani, ilyenek). Ez red flegnek minősül?

ápr. 14. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Munka végit? Munka végét? Most az Asszonysutyorgó, Gyakori a Biblia neked?
ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ne is szereljen csapot, ha nem ért hozzá. Fizessen meg egy szakembert, aki szépen és minőségin megcsinálja. Én ebben az otthoni sufnimegoldások között nőttem fel, hányinger az otthoni gánoylás, félmunka.
ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
te megfogod a munka végit? Mosol, főzöl, takarítasz? vagy csak pasifikázós kérdés ez?
ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Valahol a 3assal értek egyet mert kb ugyanebben nőttem fel, de pl nekem nagy előny hogy pl a párom házias és sok mindenből kiveszi a részét mert sokáig élt egyedül is illetve a szülei is rendezettek.
ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Ugyi, hogy kiábrándító ha nem fogja meg a munka végit :)
ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Engem nem zavar, ha nem egy ezermester, bár az igen, ha tök béna és nem is akarja. Teszem azt, ikeás szekrényhez is inkább szakit hív.

Szeretem, ha a pasi alap dolgokhoz ért, alap eszközöket tud használni. Azt meg különösen, ha nekem is megmutatja, elmagyarázza. Van itthon fúróm, nem idegen a dekopír fűrész, használtam már flexet, illetve idén nyáron megtanulok hegeszteni, van egy pöpec kis szerszámos ládám, jó lenne, ha a pasi se lenne tök kuka a dologhoz. Ugyanakkor nagyobb munkákhoz persze szerelőt kell hívni.

ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Aki nem egy AdonisZ, az is megfoghatja a munka végÉt, bár gáztŰzhelyt javíTani nem feltétlenül kell, biztonságosabb, ha szakembert hív. Szerintem sokkal nagyobb red fleg, hogy te kimaradtál a suliból 4. után, amilyen a helyesírásod...
ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Barito ***** válasza:
28%

"Csajok szerintetek is kiábrándító ha egy pasi nem fogja meg a munka végit?"


Az a csajoknak a kiábrándító, ha a pasi nem csinálja meg HELYETTÜK a dolgot.

ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, kiábrándító.
ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Inkább az asszony fogja meg másnak a végét. :D
ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!