Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiatlan dolog az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan dolog az ha egy férfi nincs oda a nőért és nem hordozza a tenyerén?

Figyelt kérdés
Sok férfi ismerősöm van akik tényleg szinte mindent megtesznek a nőért, ha kell 200 km-es távkapcsolatban benne vannak, ha kell viszik mindenhova autóval ajándékokat vesznek neki kényeztetik, elhalmozzák minden jóval, én nagyon nem ilyen vagyok valahogy nincs meg bennem ez az ösztön azért mert egy nőnek pu##ja van különb lenne és mindent megtennék neki..
ápr. 14. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Az a férfiatlan inkább amikor egy pasas becsicskul a nőnek

Egy igazi férfias férfi sosem tesz ilyet, inkább hagyja hogy a nők csicskuljanak be neki. Persze csak a férfiak 10%-a az aki ezt megteheti, és meg is teszi.

A többieknek marad a csicskulás egy életen át, mást nem tud tenni

ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "csicskulas" szó használata igazi proli szokás. Rettentő gáz, és nem is tudom ezen szó hasznalojàt férfinek tekinteni, csak egy nyikhaj hulye gyereknek.
ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

"...és nem is tudom ezen szó hasznalojàt férfinek tekinteni..."

Mert amúgy igen?

XD

ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Férfiatlannak nem az, de ha vki így nyilatkozik a nőről, akit állítólag szeret, akkor szimplán suttyó.
ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!