Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak olyannal jöttök össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyannal jöttök össze, aki tényleg bejön nektek és a kémia is működik?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz így tapasztalttá válni. Még egy csókhoz is kell kémia. Viszont nem jó, hogy elég későn lett az első párom (már nincs meg), és nem tudom hogy lehet hasonlót találni. Ugyanakkor az előzőnek súlyos jellembeli problémái voltak; most pedig lenne olyan, aki ilyen téren kifogástalan és így 'jó helyem lenne', tenyerén hordozna, viszont a kémia nem létezik. Megéri türelmesnek lenni ezzel, vagy "erőltetni"? Azaz, észre hallgatni? Senkivel nem tudom ezt megbeszélni.

ápr. 14. 23:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Én igen, de én selejtes vagyok.
ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
a nők többsége csak olyannal jön össze akivel megvan a kémia viszont ismerek olyat is aki adott esélyt olyan pasinak akivel nem volt meg és később kialakult neik
ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonz akkor ne, mert úgysem lesz tartós.
ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom értelmét magamra erőltetni valakit. Nem is élvezem, nyűg is lenne, színészkedni nem akarok, akkor kinek is lenne jó?
ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer belementem olyan kapcsolatba, ahol nem volt meg a kémia, időpocsékolás volt.
ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Csak vonzalom alapján, szerelem nélkül sokan összejönnek másokkal, bár nekem ez is fura. De még vonzalom nélkül se, úgy csak a legkétségbeesett emberek csinálják és feleslegesen.
ápr. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, mert máshogy nem megy... Próbáltam.

Annyi a probléma ezzel, hogy nekem kb. 10 évente 1× jön valaki, akivel működik - részemről -, és még az sem biztos, hogy beteljesülhet. A mostanival, akit tavaly nyáron ismertem meg, például nem. Az előző 2013. nyarán jött, a következőre gondolom, várhatok 2033-ig. 🙁

Ha csak a tapasztalatszerzés a cél, az lehetséges enélkül is, technikailag tudsz "ügyesedni", de nem fogod élvezni.

ápr. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Normál alapesetben?


Igen, az emberek olyannal jönnek össze aki tetszik is nekik aki vonzó.


El tudod dönteni, hogy kipróbálnád e vele.


Aztán gyakorlatban kiderül, és ma másodszorra is kellemetlen az érzés és gyakorlatilag kedved sincs hozzá, akkor Nem érdemes tovább próbálkozni mert csak az időtöket pazarlod.

ápr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert nem tudnék összejönni olyannal, akihez nem vonzódom, senkit sem akarok hitegetni, valamint senkinek sem akarom az idejét rabolni.


Annyit viszont hozzátennék, hogy csak ritkán akad ilyen ember. Olyat találni, akivel kölcsönösen rokonszenvezünk és jól megértjük egymást olyan, mint tűt keresni a szénakazalban.

ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nyilván csak olyannal jönnék össze aki bejön. LEgalábbis valamennyire. Olyat soha életemben nem éreztem, hogy valakire ránéztem és "hű nekem ő mindenképpen kell". Exemmel úgy jöttünk össze, hogy alapvetően vonzó volt számomra, de nem olyan hihetetlen mértékben. Szóval inkább ő erőltette kezdetben a dolgot, aztán ahogy ismerkedtünk, találkozgattunk, egyre jobban kezdett tetszeni. Mondjuk igazán akkor lettem szerelmes belé amikor már egy ideje együtt voltunk. Szóval lassan alakult ki az igazi vonzalom.
ápr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!