Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglehet a kémia olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet a kémia olyannal, aki alapból nem az esetünk? Működhet jól a szex olyannal, akit nem látunk annyira férfiasnak? Szerelemből?

Figyelt kérdés

Van esély az összecsiszolódásra? És aztán hosszú távú kapcsolatra?

És vajon, ha az egyik nem érzi ezt a dolgot 100%-osnak, akkor a másik sem?

Egyébként az illata vonz, de külsőleg nem igazán az esetem, nem olyan férfias.



2018. febr. 9. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az összes (normálisabb) lányka azt mondta, hogy csak szerelemből tud lefeküdni valakivel. Most akkor nem értem a kérdésed.

Nem férfias? Nem az eseted? Valami mégis vonz benne, főleg, ha róla témázol. Lehet, hogy isteni lesz vele a szex. Egy próbát mindenképp megér, ha másér nem, a srác lelkibékéje elérése érdekében is..

2018. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem, de ha szerelmes vagy, akkor nem értem a problémát.
2018. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak olyannal megy a szex, akibe szerelmes vagyok. Viszont ahhoz, hogy szerelmes legyek, valamennyire külsőre is kell tetszenie.
2018. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Valamennyire tetszik, de nem vagyok szerelmes.

Alapból a vállasabb, szőrösebb férfiak tetszenek, ő kisfiúsabb, magas, vékony.

Szex már volt, ezért kérdezem, hogy lehet-e csiszolódni?

Érdemes várni?

2018. febr. 9. 19:37
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha szerelmes sem vagy, akkor meg pláne nem értem :D Évek óta nem voltál férfival és kellett valaki gyorsan? Én hanyagolnám, amit te leírtál, az alapján nálam eleve egy db szex se lett volna.
2018. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van olyan, hogy egyébként működőképesnek tűnik, nagyon hasonlóak vagyunk, jól el tudunk beszélgetni, és a többi, és a többi... közös hobbik, meg minden.
2018. febr. 9. 19:42
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Én az ilyeneket barátnak hívom és nem akarok velük mindenáron kapcsolatot, csak mert ellenkező neműek, miközben nem is tartom őket vonzónak.
2018. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hupasztmek...
2018. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött. Már a vőlegényem. :)

Az esetem volt, tetszett de valahogy nem éreztem a kémiát az irányába.

De annyira passzoltunk mindenben, imádtam vele lenni, egyszerűen tökéletesnek éreztem ezt a vonzalmat leszámítva.

Nálam más udvarlók is voltak a képben akik bezavartak, nyilván enélkül könnyebben ment volna.

Az első csókunkat nem is akartam igazán, nem emlékszem pontosan mikor kattant át bennem valami. De már én tepertem le, annyira kívántam és kíváncsi voltam a vele való szexre. :D Isteni volt, csak szegény nem volt edzésben egy pár éve és gyorsan vége lett. Utána egész éjjel ezen szégyenkezett én meg nem bírtam már a nyavalygást hogy inkább esnénk neki mégegyszer inkább.

Akkor megijedtem hogy ha minden éjjel ez lesz akkor hamar kikészülök. De utána soha többet nem volt ilyen probléma. A vonzalom és a szerelem egyre erősebb lett, a szex isteni. Alig várom hogy hozzámenjek. :)

2018. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem,kizárt :)
2018. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!