Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyakran eshet meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran eshet meg az emberrel, hogy olyannal találkozik, akivel beindul a kémia közöttük?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon ritka.Legalábbis nálam.
2015. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30 év alatt 3 db ilyen volt
2015. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát elég kevés. Nálam eddig 2-nél volt, egy jó párból. De mind a kettő hidd, el barna volt, barna haj, barna szem.:) Hát úgy látszik engem, csak ők fognak meg. Mellesleg első barnánál minden rendben volt, én szerelmes voltam ő csak szeretet. Másiknál fél évig nem volt, semmi pedig szerelmes voltam, utána ő lett az és hát így alakult.:)
2015. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3 Nálam a 3-ból pont egy szakállas volt (nekem akinek sosem volt szakállas fazonja) a harmadik:D Az első kékszem, szőkés haj, a második szőkésbarna haj zöldszem:D


Szóval széles volt a repertoár:DD

2015. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és a 3-askánál nem történt semmi:)
2015. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És mindegyikből kapcsolat lett? Vagy volt olyan hogy utána többet nem is láttátok egymást?

Nekem is 3 ilyen volt, de mindig tök váratlanul ért.

2015. szept. 9. 18:50
 7/13 anonim ***** válasza:

*de mindig tök váratlanul ért.


Igen, ez jellemző:D Az ember erre nem tud felkészülni:D

2015. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ketszer, az egyikbol eletem legnagyobb dugasa lett a masikbol meg nem tudom mi lesz eppen benne vagyok:-))


De teny h baromi ritka....es ilyen elsopro orult szexualis kemia mint ami most van koztem es egy srac kozott meg soha nem volt.

2015. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0!, 26év alatt.
2015. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb. annyi, minthogy megnyerni a lottót.
2015. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!