Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nem akarnak még beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akarnak még beszélni se velem a nők?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 18:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elképzelni se tudom mért érdemlem ezt....
ápr. 16. 19:07
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy büdös a szád.
ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sok büdös száju férfinak van nője
ápr. 16. 20:23
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Akkor egyél sz@rt
ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

Ez ilyen, igazából nincs rá teljesen tökéletes válasz.

Valaki taszítja a nőket, valaki abszolút láthatatlan számukra, és valaki extrém módon vonzza őket.

A legtöbben persze valahol a skálán belül vannak és nem a végpontokon.

Én totál láthatatlan vagyok. Mindig is az voltam.

Régóta keresem a választ miért de igazából nincsen mindent átfogó válasz semmire.

A blackpill szerint csak a külső számít, ezt nem tartom 100%-ban igaznak. Amikor jól néztem ki, nem csak magamhoz képest, hanem úgy az átlaghoz képest is, akkor se nagyon érdekeltem a csajokat. Mostmár szarul nézek ki "szerencsére", így foghatom erre a dolgot.

Sokan a szöveget, a szociális készséget, a csajozós dumát tartják mérvadónak (redpill - PUA szarságok), de önmagában ez sem igaz.

Sokan pedig az anyagi helyzetre esküsznek, de ez is baromság.

ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!