Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, hogyha én a...

Mit csináljak, hogyha én a terembe igenis gépekkel akarok edzeni, de a nagyokos és “kedves” izomagyúak meg akarnak tanítani rendesen a súlyzós gyakorlatokra, le akarnak beszélni a gépekről és amúgy is bele akarnak szólni mindenbe?

Figyelt kérdés

Mindezt persze “jó indulatból”.


Mert hogy a gépeknél természetellenes testtartást kell felvenni ami hosszútávon egészségtelen… A súlyok mozgatása gépeken valójában a testhelyzet miatt nem a valós súlyt reprezentálja… Meg hogy amúgy is a súlyzós gyakorlatok mindennek az alapjai, azt kell tudni. Stb.



2023. nov. 5. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem a szituációt. Miért állsz le másokkal egy konditeremben? Én lemegyek, leedzek, aztán haza jövök. Nem is kontaktolok senkivel, maximum ha megkérdezem valakitől, hogy hány sorozata van még az adott spoton. Életemben rengeteg teremben edzettem már, de sehol nem tudtam volna elképzelni hasonlót sem.

Kérd meg ezeket az embereket, hogy hagyjanak téged békében edzeni, és ne szóljanak hozzád, mert gondolom nem vagytok rokonok. Vagy árulkodj a recepciósnál/tulajdonosnál, ugyanis a valóságban nem létezik olyan terem, ahol te megveszed a bérletet, aztán nem tudsz nyugodtan edzeni, mert vegzálnak ezek a valakik. A másik opció, hogy nem jársz olyan helyre, ahol ilyen helyzet megtörténhet. És ne mondd, hogy nincs lehetőséged máshova járni, mert munkámból kifolyólag pontosan tudom, hogy ma már a legutolsó borsodi faluban is van legalább két-három konditerem, mégha leprák is.

2023. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

amikor én még 15 évesen el kezdtem gyurni akkor volt pár idősebb arc akik random betaláltak mindig valami okosággal. mindig meg akartak tanitani valamire persze soha nem kértem meg ők is hülyék voltak a body buildinghez de azért magyaráztak mindig. ezt ne így csináljam hanem úgy. ezt ne csináljam bicepszre hanem azt. ne ennyi ismétlést csináljak hanem annyit. ne ennyit futópadozzak hanem annyit. ne ezt a fehérjét igyam hanem azt


aztán pár hónap után ki lett velük a tököm és megkértem őket hogy szálljanak le rólam mert szeretnék magamba edzeni nem kellenek a bölcsességek. nyilván nem így mondtam nekik hanem kulturáltan de vágod. aztán le is szálltak rólam soha nem is okoskodtak többet mert vették a lapot


most már másik terembe járok itt is vannak ilyen arcok de itt már nem jött oda hozzám egyik se. azóta idősebb is lettem meg most már nincs is olyan barátságos gyerek képem mint 15 évesen úgyhogy lehet nem is vagyok ideális célpont nekik 😂

2023. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

ezt a problémát én könnyen megoldanám!

nem mennék többet olyan gymbe ahol a nem olcsó bérlet árak mellett nem tudok úgy edzeni ahogy én akarok mert az odajárók nem engedik!

ilyen nincs!

2023. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%
Na, én pontosan ezért vettem inkább itthonra gépet!
2023. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
ha nem mersz szólni nekik hogy hagyjanak békén akkor a portán jelezd, hogy zaklatnak.
2023. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzám odajönne valaki random egy okosnak szánt tanáccsal, akkor meghallgatnám, és ha tényleg okos, meg is fogadnám, ha nem, akkor meg elengedném a fülem mellett. Ha viszont ez rendszeresen előfordulna, és rendszeresen odajönnének hozzám okoskodni emberek, sőt még az edzésemben is gátolnának, akkor azonnal jelezném feléjük, hogy hagyjanak békén, ha pedig nem értenének a szép szóból, akkor jelezném a recepción, hogy zaklatók járnak ide, akik nem hagyják a nem kevés pénzt fizető vendéget rendeltetésszerűen használni a konditerem gépeit. Ha a helyzet nem változna, akkor egy másik helyre vinném a pénzemet, ugyanis még vidéken is van nem kevés lehetőség konditerembe járni.
2023. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Aki tényleg ért hozzá, az nem fog kéretlen tanácsokkal bombázni.

Ha tényleg valami okosat akarsz hallani, akkor a csendes edzőtárstól érdemes kérdezni.

Az okoskodónak meg mondhatod, hogy bocs, de más van most az edzéstervemben, ezt kell csinálnom.

2023. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak kérdezd meg tőlük hogy akkor miert van ide rakva ez a gép es miert talaltak fel? Jay cutler miert hasznalta veletlen nincs is leserulve es maig tart egy jo fizikumot.
márc. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!