Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a Tinderen sok zsidó csaj van?

Figyelt kérdés
Én is így látom, rengeteg olyat dob fel, pl Dávid csillagos nyakékkel, vagy csak ranézésre is. Több randim is emiatt fulladt kurdarcba, mert kiderült hogy nem vagyok közéjük való, megmutatkozott egy társadalmi, de főleg spirituális különbség.

márc. 23. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Ki a f*szt érdekel.

Valld magad annak addig a pár óráig, tedd be, vedd ki és köszönj el, hogy allahuaukbaaaarrr, dobri vecser, szep vot jo vot, szeva.

(Ja persze de meteld korbe magad mert hiaba adod a bankot, ezek azok akik szo szerint megmondjak a f*rkadrol, hogy ki/mi vagy 😂)

márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
1 Neked mar a megnyilatozasodbol is latszik, h csak egy goj vagy...
márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Goj? Az wtf? Nem vagyok zsici bocsi nem értem a nyelvezeteteket.
márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
28%
És az miért baj? Szerintem a zsidó lányok szépek.😍 Engem pont nem érdekel ki milyen vallású, nem azért fogom szeretni mert pl katolikus valaki.
márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, készülődik a harmadik intifáda a kommentekben.
márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
5# Nálad az alapok hiányoznak . Zsidó héber nép , a vallás az izraelita . Aztán mélyedj el hogy mi a vallásuk alapja mert az ortodox sémik kirekesztő fennhéjázó fajták .
márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de azzal ugye tisztában vagy, hogy a zsidók kb 10%-a ortodox?
márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
#7 Mondjak valamit? A f@szomat se érdekli egyik vallás sem. A zsidó lányok szépek, ennyit írtam.
márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a JDate.
márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!