Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakultak úgy a dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakultak úgy a dolgok, hogy a kifejezetten szép nőkhöz sok pénz szükségeltetik?

Figyelt kérdés
Oda nem elég havi 400-500 ezres fizetés. Lehet tagadni, a pénz igenis fontos a szép nőknek is, nekik kifejezetten. Ott evidens az, hogy 25 éves kor felett autód legyen, vidd wellnessezni, külföldi nyaralások, drága cuccok.
ápr. 19. 10:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ szegény vagy gazdagabb az a szép nő. Ha van pénze maga állja a szépségét, de akkor se akarja, hogy a csóró lehúzza. A csóró szép lányok várnak a gazdag palikra.
ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%

Hát az az igazság hogy nem tudom te szép vagy e, de a külsődtől függeltenül te sem egy utcaseprőt választanál, ha van mondjuk egy vállalkozó is aki keres 1-2-3 milliót.

És ennek semmi köze a kinézetedhez.

Az eszedhez van köze!

ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 denumer ***** válasza:
67%
Csak a lúzerek hiszik azt, hogy egy szép nőhöz sok pénz kell. Sokkal fontosabb, hogy te is jól nézz ki.
ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%

Elsőt megerősítem. Nekem mindent alámtoltak a szülők, ha nem jön valami hatalmas magánvagyon államosítás, akkor öröklök is ezt-azt, szóval rohadtul nem érdekelt sosem, van-e a férfinek lakása meg milliói. Van mindenem.😀


Mondjuk ettől függetlenül az autó szerintem elég evidens, mikor kb másfél havi fizetésből is lehet venni egyet, de a wellnesst, nyaralást is minden “szegény” párom tudta állni felesben. Nem szeretem a zsugoriságot, de nem azt várom, hogy több százezret kipengessen rám a másik egy nap alatt, hanem mondjuk csak egy étteremben ne felezgessünk meg ilyenek, mert ne 10.000 forinton múljon a havi megtakarítása.

ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%

Na én mondjuk ilyen felezgetőssel nem mentem nyaralni.

Mesélte az exem hogy voltak nyaralni az exével , de a nő kifizette természetesen a saját részét.

Következő héten elhagytam.

ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
56%

Ugyan nem vagyok szép, de "elfogyasztottam" 2 smucig/"szarrágó volt férjet is és így azt mondom, hogy soha többet olyan férfit.

Igen, képes vagyok és mentem os egyedül is wellness hétvégére, mióta nincs párom és a gyerekekkel is, de már nem szépként is elvárom, hogy nálam keressen többet (bruttó 600 ezer) és ne rajtam akarjon meggazdagodni és ne nekem kelljen eltartani még őt is.

ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
58%

Pontosan!

A sz@rrágók után döbbentem rá én is hogy milyen férfit NEM akarok már többet!

ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
28%

5. Mért költsön rád egy férfi fél millát egy nyaralásért? Vagy ez az árcédulád a heti 1 szexért? Oké fizetek mindent, de ez azzal jár hogy mindig az van amit akarok és amikor. Egy nő ne legyen sz*rrágó a szexben... na.


6. Ebben egyetértek, a férfi legyen férfi, amikor egy pasi le akarja húzni a nőt, az már a legalja. Mondjuk nem is értem meg azokat a nőket, akik összejönnek ekkora lúzerekkel.

ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
Hát dagadt nő bloggert fix, hogy nem fogsz látni szörfdeszkán Hawai mellől.
ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
75%

Baromság.


Nem tudtok felszedni egy szép nőt, még véletlenül sem magatokban keresitek a problémát, hiszen ti vagytok az élet császárai, ő a k.rva, mert biztos csak a pénzes pasikra hajt 😀 Csak mert az elképzelhetetlen, hogy ti ne tetsszetek valakinek és ne akarna a ti farkatokba ugrani akárki is.


Még hosszú a mai nap, lassan jön a következő böszme aki felteszi ugyanezt a kérdést, csak a magassággal (Miért van az, hogy minden nőnek csak a 185 cm feletti pasik tetszenek?), aztán megjön a dundus is (Miért kell az alapján megítélni, hogy hány kg vagyok?), természetesen a napi ronda vagyok de imádnivaló sem maradhat el (Miért csak az arc fontos manapság a nőknek?) és hát a klasszikus mikropéniszes sem maradhat el (Miért nem férfi a nőknek az akinek 20 cm alatti a pénisze?).


Ezekben a kérdezőkben az a közös, hogy mindegyiknek meggyőződése hogy a saját problémája miatt nincs nője és eszébe nem jutna 1x sem az önreflexió, csak az biztos, hogy ő azért nem kell a nőknek mert dundus/ronda/mikropéniszű/csóró/alacsony.

ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!