Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakultak úgy a dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakultak úgy a dolgok, hogy a kifejezetten szép nőkhöz sok pénz szükségeltetik?

Figyelt kérdés
Oda nem elég havi 400-500 ezres fizetés. Lehet tagadni, a pénz igenis fontos a szép nőknek is, nekik kifejezetten. Ott evidens az, hogy 25 éves kor felett autód legyen, vidd wellnessezni, külföldi nyaralások, drága cuccok.
ápr. 19. 10:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
20. Én az ilyen nőket másnak nevezném.
ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
61%

Ha valaki elfogadja a jót és van is választási lehetősége, az nem foglalkozik kívülálló emberek rosszindulatú, irigy, komplexusos véleményével.

Ha most idejönne 100 millió ember lehordani engem minden k.nak , akkor sem fogom elhagyni a férjemet, csak mert valakiket zavar hogy nekem mindenem meg van.

És végképp nem jönnék össze szegénnyel, csak azért hogy az emberek szánjanak.

ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
79%
Ha már választhatnak akkor miért egy ronda csóró mellett döntsenek?
ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%

Mert szegény csóró ronda pasiknak nem jut nő?

Sajnálom őket, de ennyi, nem több.

Élvezni akarom az életet, normális színvonalon, és nem akarok éhezni meg fagyoskodni egy csóró mellett.

ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem igazán találkoztam még szép nők közül olyannal, akiben egyáltalán csak a szándék meg lett volna hogy beleszálljon a költségekbe. Alap volt, hogy a pénzügyeket a férfi intézi.
ápr. 19. 14:22
 26/36 Lilluci27 ***** válasza:
66%
Nem alakultak így a dolgok, szánalamas ahogy a nőkről gomdolkodsz.
ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon elővigyázatos vagyok a csóró pasikkal, amióta kiderült az exemről hogy nem is csóró.

Azért adta elő nekem a szegény embert hogy rajtam spóroljon.

Nálam evett, nálam fürdött és soha semmibe nem adott bele én meg még sajnáltam is.

Aztán amikor harmadjára ment nyaralni a lányával, akkor már végig gondoltam: ez állandóan kocsikázik, utazgat, pizzázni jár , színházba,csak nem velem.

Baráttal, vagy a lányával.

Élelmes pali volt az biztos.

Soha többet!

ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
79%
Mert ők többnyire egy igényes világba születtek, amit ők is fennt akarnak tartani így vagy úgy.
ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Igényes vagy felszínes? Nem mindegy.
ápr. 19. 15:07
 30/36 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem keresel hozzád illő kevésbé szép nőt, vagy épp rondát, ha te is az vagy és akkor nem kerül annyiba, mint az igényes szép nő..
ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!