Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder nélküli ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder nélküli ismerkedés?

Figyelt kérdés
Régóta tinderezek, folyamatosan vártam hogy jöjjön ott egy normálisabb lány, de meguntam és letöröltem. És egyébként nem is tudtam olyan nyitott lenni, mint régebben. Akik ezt megtapasztalták, miután letörölték a tindert, és kizárólag a való életben ismerkedtek, tinder nélkül mennyire jöttek a lehetőségek ismerkedés terén?

ápr. 19. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Férfiként neked kene megteremtened a lehetoseget. Te vagy a kezdeményező fel férfiként, ha arra vársz, hogy egy no megy majd oda, akkor egy darabig meg szingli leszel.
ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Tinder nélkül végre egy kicsit rehabilitálódsz azután a pokol után. Én azt mondom, hogy legyen vagy ne legyen bármennyi lehetőséged is élőben csajoknál, akkor is sokkal jobb tinder nélkül

Értelme és haszna amúgy sem lehetett sok ha letörölted, nemde?

ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Kifogyhatatlan lehetőségeim vannak
ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo, ezzel nincsen semmi problema, odamegyek en barkihez, de latom nem erted a kerdest.


#2 Volt egy par csajjal onnan lazabb kapcsolatom, de termeszetesen azt tudom hogy a felesegem nem ott fogom megtalalni

ápr. 19. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Tinder helyett Badoo. Kiégtem, töröltem magam. Semmi lehetőségem élőben. Előtte sem volt, azért kezdtem el használni (Tinderrel kezdtem, de ott nem bírtam megmaradni). Most valahogy egy kicsit kevésbé szenvedek ettől a semmitől, mint előtte. Tudom, hogy így már biztosan egyedül maradok, míg élek, de akkor sem tudnám újra csinálni. A végén már arra sem voltam képes, hogy elkezdjek írogatni egy új emberrel...
ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdésre válaszoltam, inkább te nem érted a választ.
ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!