Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki tud segiteni? Mert regisztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud segiteni? Mert regisztrálás, gépcsere, véletlen kilépés miatt megszakadt a barátnőmmel a kapcsolat.

Figyelt kérdés

10 honappal ezelőtti üzenetét most találtam meg a gépemen, kérte hogy válaszoljak, de az én 5 üzenetemet azóta nem látja. Nehéz időszakon van túl, valószínű, hogy fernét elvesztette.

Ha valaki ráismerne, szoljon neki, hogy nézzen az üzeneteimre. Szerette esténként olvasni a csikis sztorikat, huncút történeteimet!



ápr. 20. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Bakker hivd fel menj el hozzá ne legyél nyomorult.
ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Paul Atreides ***** válasza:
90%
Én néha nem hiszem el, hogy ezen a világon olvastam el ezeket a sületlenségeket amiket néha itt olvasok..
ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Komoly szerkezetek lehettek mindketten.
ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Hogy mi? Hívd föl!
ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Itt ennyi értetlen, észtosztó ember van? Gondoljátok, ha bármilyen elérhetőséget ( cím, telefon, email, messenger, viber) tudnék, már nem kerestem volna fel? Csak a gyik- on cseteltünk még!

Okodabb, hasznos és jóindulatú tanácsokat elfogadok.

ápr. 20. 16:06
 6/14 Paul Atreides ***** válasza:
100%

Valaki nyugtasson meg, hogy tényleg azt olvastam el ami ide van írva?


Szóval 10 hónapja beszéltél valakivel itt (és azóta nem) és a barátnődnek tartod?!!! és nem is tudod kb, hogy kicsoda??


Ez tényleg megtörténik?

ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A felhasználónevét nem tudod? Akkor tudnál neki írni üzenetet.
ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Nem a kapcsolati kepessegeimhez kértem tanácsot, sem arra, hogy ide miért ugy neveztem, hogy barátnőm. Arra, hogy adatvesztesek miatt hogy tudnék ujra kapcsolatot felvenni! És képzeld, ez itt es most is valós eset, de te ezt nem hiszem, hogy fel tudnád fogni!
ápr. 20. 18:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért nem látja az üzeneteidet, mert nem is akarja? Itt arc nélkül, név nélkül könnyen megesik hogy valaki csak úgy abbahagyja a csevegést
ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem ez a helyzet. Utolsó levele amit én meg olvastam, azt írja, hogy reméli gyorsan visszaírok, és most már kapcsolatunkat is rendezhetjük!
ápr. 20. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!