Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura, hogy ha több nap telik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, hogy ha több nap telik el két randi között, már nem tudom úgy felvenni a fonalat?

Figyelt kérdés
Ha eltelik 4-5 nap két randi között, akkor hiába sikerült az első jól, a másodikon már úgy érzem sok a kínos csend, nem tudom felvenni a fonalat, mintha kialudt volna a szikra. Akkor tudom csak elmélyíteni a dolgokat, ha legalább minden másnap tudunk találkozni. Úgy érzem sok együttlétre van igényem. Ezzel más is így van?

ápr. 20. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok így, inkább alig várom, hogy találkozzunk újra, lesz miről csevegni, tudunk ismerkedni, csókolózni.

Szerintem nincs meg a szikra igazából csak az első randi előtt/közben azt hiszed és amikor a második randira kerül sor meg is mutatkozik, hogy nem volt meg a szikra.

ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

“Szerintem nincs meg a szikra igazából csak az első randi előtt/közben azt hiszed”


Szerintem megvan, mert nagyon bejön az illető, de aztán eljön a kövi tali és már kínosnak érzem a dolgot. De akivel meg egyből másnap vagy 2 napra rá talizunk, azzal nincs soha ilyen érzésem.

ápr. 20. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs meg a kémia, nem vagytok egy hullámhosszon, esetleg önbizalomhiányos vagy.
ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy megvan a kémia xD Mert első randin pl. órákat dumálunk, van csók is, bejön abszolút, utána sokat írogatunk vagy telózunk, de mire eljön a kövi randi, már nem érzem a dolgot.
ápr. 20. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Fogalomzavarban szenvedsz. A kémia nem egyenlő a vonzalommal. Mindkettőnek jelen kéne lennie mint testi mint lelki/intellektuális téren.


De mint írtam simán lehet, hogy nincs elég önbizalmad, vagy akár te azonnal akarsz valami jót végre összehozni, türelmetlen vagy.


Keresned kell olyan partnert/randitársat aki két naponta, naponta tud veled/akar találkozni, vagy türelmet gyakorolni, önbizalmat növelni.

ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az önbizalomnak ehhez amúgy mi köze? De amúgy ja valószínűleg olyanokkal kell foglalkoznom, akik szintén sokat szeretnek talizni.
ápr. 20. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyi köze LEHET, hogy nem tudsz beszélgetni, nem mersz megnyílni és ilyesmik. Míg tart az az állapot, hogy feldob téged a másik addig minden okay, de amikor már napok telnek el alábbhagy az egótunning és már másképp érzel, állsz a másikhoz.
ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Náalm hosszabb nem találkozás után volt ilyen, akkor is főleg akkor, ha közben sok megterhelő dolgon kellett átmennem.
ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég extra. Ha eltelik 2 hét az első 2 randi között, és akkor érzed így magad, az oké. De 4-5 naponta randizni, pláne a legelején, teljesen normális.

Szerintem is van köze az önbizalomhoz. Nekem időm sem lenne ennyi talira, nem tudnád jobban lefoglalni magad? Pl. egy szerda majd szombat szerintem teljesen okés...

ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

“Nekem időm sem lenne ennyi talira, nem tudnád jobban lefoglalni magad? ”


Nem. Van munkám, háziállatom, hobbijaim, sportolok, vannak barátaim stb. Bőven lekötöm magam, de így is igényem lenne heti kb. 4 talira. Az eddigi barátaimmal ez simán ment, aki akarja, az megoldja, én mindig ezt vallottam.

Amúgy a szerda meg a szombat közt 3 nap van, nem 5😆

ápr. 21. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!