Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Friss felnőttként" hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

A cím kicsit csalóka lehet... Egyetemről kikerülve hol lehet ismerkedni? Barátok szétszéledtek, munkahelyen szinte csak idősebbek és velem azonos neműek (IT), akik nem igazán szocializálódnak. Covid óta egyedül vagyok, amit egyetem és a munka mellett nem bántam, mert semmire se volt időm. Most viszont érzem a hiányát egy baráti társaságnak vagy egy kapcsolatnak.


Online platformoktól kicsit tartok, mert nem sok jót halottam róluk. Kaptam kinézetemre pozitív visszajelzéseket, saját magamat kicsit átlag felé helyezem (ami lehet hogy nem valós, oh, well...), de a hallomásból az jött le hogy nem lesz sikerem "9-10-es" kinézet alatt.


Néhányan megtaláltak azóta is, de ott mindig volt valami hátsó szándék vagy egyéb probléma és mindig nagy pofára esés volt amikor erre rájöttem.


Nem a nappaliba várom hogy betévedjen az álomnő, tenni szeretnék érte, egyetlen bajom az hogy nem tudom merre induljak ahol új emberekkel tudok ismerkedni.


Hobbijaimat űzöm, de ott se jellemző az ismerkedés. Egyelőre próbálkozásaim sikertelenek voltak.


Előre is köszönöm a konstruktív válaszokat.



ápr. 21. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ami erre tér lehet az nyilván az, hogy új embereket ismersz meg. Szóval a kérdés az, hogy hogyan lehet új embereket megismerni?

Nyilván lehet online platformokon, appok segítségével, facebook csoportokban esetleg, esetleg itt is. Bár az itteni az kicsit veszélyes :D mondjuk volt hogy én itt ismertem meg valakit, akivel több történt. Van hogy kérdést raktam fel (nem ismerkedés miatt) de elkezdtünk beszélgetni és megismertük egymást.

Ha offline formában akkor meg új közösségebe jársz el. Pl: barátokkal én elkezdtem járni szaunázni és ott egy törzsközösség volt már jelen és ott is új embereket ismertem meg, bár az igaz, hogy nem az én korosztályom volt ott a domináns mivel én 25 vagyok és az ottaniak meg 40 körüliek, bár így is akad ott olyan milf akit szívesen elkapnék :D


Aztán ki tudja, lehet a kérdésedből kifolyólag lehet lesz akinek szimpi leszel. Vagy én valakinek a válaszom alapján ;) haha


Szóval én azt tanácsolom, hogy légy aktív valahol, online vagy offline és igyekezz hozzászólni a történő esemélyekhez és ne feltétlenül arra törekedj, hogy felszedj egy nőt, hanem nyugodtan beszélgess más korosztálybelivel vagy pasikkal is, simán lehet hogy még Ő fog bemutatni valamelyik ismerősének. Inkább próbáld meg jól érezni magadat a bőrödben és ismerj meg minden olyan embert, aki szimpi.

ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a konstruktív választ!


Egy levelet kaptam itt, ami tök jó. Ha már egy barátság kialakul belőle akkor az egész kérdés megérte.


Természetesen ha valakinek van még tippje ne tartsa magában, az utókornak se árt tudnia, mert úgy látszik más is van ilyen cipőben :)

ápr. 22. 11:27
 3/6 anonim válasza:
Nekem sok ismerősöm - már már barátom lett a tánckurzusok alatt. Persze ehhez kellett az, hogy minden buliban ott legyek. Én tényleg egyetértek azzal a megállapítással, hogy döntsd el mi az ami érdekel és olyan rendezvényekre kell eljárni. Én is elkezdtem és már egy-két emberrel több helyen is találkoztam, így a témánk mindig a korábbi rendezvényen szerzett tapasztalatunk volt.
ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amúgy írta a hobbiadat és hogy nem jellemző az ismerkedés. Ennek okát én is próbálom megfejteni, de két dolgot tudok tenni. Vagy én leszek aktív vagy várom, hogy más legyen az. Viszont tényleg nem értem, hogy mondjuk egy angol kurzus után, miért nem akar senki beülni egy kávéra csapatot építeni, máshol meg együtt mennek hosszú hétvégére Angliába. :-D
ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"egy angol kurzus után, miért nem akar senki beülni egy kávéra"


Ezt én sem értem. Mindenki elvan órán vagy más csoport tevékenység közben, de a végén mindenki megy a saját dolgára. A valóságban tök jó, hogy eljársz ide-oda, de az ismeretségeid simán megragadhatnak az adott helyszínen.


Online csoportokban is haverkodtam már, konkrétan egy éven át egy közös hobbi projekten is dolgoztam egy csapattal, hetente beszéltünk hívásban, de ebből soha nem lett személyes találkozó, pedig még beszéltünk is róla, hogy jó lenne.

De nem lett, mert az ország különböző pontjain éltünk.


Mondjuk volt akivel Facebookon is próbáltam tartani a kapcsolatot, de annyira egyoldalúak tudnak ezek lenni, hogy te lehetsz akármilyen smalltalk király, az egy szavas válaszok miatt elhal a beszélgetés. Volt olyan is, hogy valakivel váltottam néhány üzenetet, egyszavas válaszok érkeztek, a végén pedig már az sem. Konkrétan megnézte a Messenger üzenetem, és utána baszott rá válaszolni. Természetesen utána ezt a beszélgetést nem folytattam.


Azt látom, hogy másoknak valamiért sikerül, de az k*rva nagy rejtély hogyan.

ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehol
ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!