Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted felnőttként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Szerinted felnőttként mennyire lehet érdemes 16 éves lánnyal összejönni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves az a felnőtt?
2015. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
...hány éves vagy?
2015. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 EgyGyűrű...! ***** válasza:
7 ev korkulonbseg felett nekem fura lenne, de a szerelem nem ismer hatart 😉😉😍😂😁�
2015. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A 16 éves lány még nem biztos, hogy ugyanazt érti komoly kapcsolat alatt, amit te. Nem biztos, hogy ugyanazok az elvárásaitok egy kapcsolatban, és ugyanazok a céljaitok a jövőben. Ha összeegyeztethetetlen a kettőtök hozzáállása, akkor nem fog működni a dolog. Ez nem korkülönbség vagy életkor függvénye, de igen is sokat számíthat.
2015. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon korán érő emberek nemtől függetlenül de szerintem nagyon csekély az esélye hogy pont nektek fog összejönni, ha belegondolok hogy mennyi változtam 16 éves korom óta teljesen másképp látom a világot.
2015. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huszonéves felnőtt.
2015. márc. 22. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Kerdes persze, hogy mit takar a huszomeves, de 16 az meg nagyon gyerek. Igaz, en no vagyok, ami azert kicsit mas, de egy 16 eves fiura meg csak ocsemkent tudnek nezni.
2015. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Huszonéves mit takar? Lehet 21, 25, vagy akár 29...
2015. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elméleti a kérdés, szívesen fogadom az életkor szerint eltérő véleményeket is.
2015. márc. 22. 21:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyéni:) Nekem van ismerősöm, aki 16 vagy 17 évesen jött össze a párjával, aki vagy 15 évvel volt idősebb nála. Mára már férj és feleség, két gyerekkel:)


Viszont tény, hogy a legtöbb ember 16 és mondjuk 25 éves kora között iszonyatosan sokat változik. Én anno 14 (majdnem 15:D) évesen összejöttem egy 19 éves sráccal. Én is érettebb voltam a koromnál, ő meg kifejezetten "koravén" volt, együtt is voltunk 3 évig. A végén azért mentünk szét, mert én tényleg rengeteget változtam pár év alatt, ő meg ugyanolyan maradt.

2015. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!