Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők kezdenétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők kezdenétek egy olyan férfivel aki jelenleg egy lakókocsiban lakik?

Figyelt kérdés

Anyagi okok miatt életvitelszerűen


26/f



ápr. 22. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem
ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem
ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Haverom ismert az interneten egy nőt, aki huszonévesen megismert egy idősebb sámán manust aki az USA-ban lakott, és kiment hozzá.

A manus egy lakókocsiban lakott, és elég nagy hatással volt a csajra, úgy hívta, hogy "Mesterem".


Amúgy imádni való volt a csaj, cameráztam is vele.

Most nyilván a példa nem pontosan illeszthető a te helyzetedre, hiszen más lehet Amerikában lakni egy lakókocsiban, és más Magyarországon.

De arra talán jó, hogy ha egy nőben érzelmek ébrednek egy pasi iránt, akkor áthidalja az akadályokat.

ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
És ő mit akarhatna tőlem? Lakjunk együtt a lakókocsijában vagy szívesen beköltözne hozzám?
ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen, kezdenék. Nem ettől tenném függővé. Aztán majd kiderül, mi lesz, de csak ezért nem vetném el. Én mindenkinek megadom a bizalmat.
ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Filóztam, hogy ha lenne pénzem vennék egyet, utazgatni sokkal sokkal jobb vele. De nincs is annyim és nem is vagyok nagy utazgatós, de így meg pont jól kijönne, úgyhogy persze.

De nekem egyszerűbb, mert van saját házam, nem annyira számít hogy a másiknak van-e

ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha van benne zuhanyzó, wc, konyha akkor simán. Némelyik lakókocsi sokkal ízlésesebb mint egy mamahotel gyerekszobája.
ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26 évesen szerintem simán belefér. A lényeg, hogy a hosszú távú terveiben normális lakhatás legyen.
ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

4 nyilván ha normális a nő lakhatna velem a lakókocsiban


6 igen de ha ezzel nem lehet utazni? Úgy értve hogy utánfotós lakókocsi amit vontatni kellene de azt sem lehet ezer éves működésképtelen ami egy falusi telken áll alátéglázva


8 nyilván szeretne normális lakhatást csak elérhetetlen számára a mai albérletárakat fizetésből lehetetlen kifizetni és évről évre csak drágább lesz


De itt ezen az oldalon is mindig írják hoyg a pénz nem számít, meg hogy bármi jó csak ne mamahoteles legyen a pasi

ápr. 22. 18:23
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
A lényeg az, hogy saját-e. Ha igen plusz mellé van valami lerobbant tragacsa akkor főnyeremény.
ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!