Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Beismerte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beismerte, hogy évekkel ezelőtt Ő gyújtotta fel egy volt zaklatómnak a lakókocsiját.

Figyelt kérdés

A párommal idén leszünk együtt 8 éve, nagyon fiatalon ismerkedtünk meg, amikor még megismerkedtünk, otthon éltünk mind a ketten egy kis faluban, és mivel már megbíztam benne, ezért elmeséltem neki, hogy a volt szomszédunk, aki akkor egy lakókocsiban lakott a domb tetején, kisgyerekként mindig mutogatta nekem a farkát, meg a szexről beszélt nekem, puszilgatott, mindig bejött a házba, és nézett, kémkedett utánam, mindig elbújtam előle ha tehettem, mert még kislány voltam 10-11 éves, természetesen ezt akkor csinálta amikor a szüleim nem voltak itthon.


Ezt elmeséltem akkor a pasimnak, és kis időn belül egyszer csak nagy szirénázás, füst, kiderült, hogy valaki felgyújtotta a lakókocsit, amiben élt az "ember". Azért nem égett bent mert nem volt otthon akkor.


Volt rendőrségi nyomozás, minden, viszont a tettest nem tudták beazonosítani, és picit gyanakodtam akkor a barátomra, a lelkemre kötötte, hogy nem Ő volt.


Csütörtökön volt pont a 8. Évfordulónk, ahol elmondta, hogy nem akar előttem titkolózni, mert ez egy ideje már nyomja a lelkét, és, hogy Ő volt az, aki akkor annó meggyújtotta a házat, de nyugodjak meg, nem megölni akarta, ellenőrizte, hogy nem volt otthon.


Egyrészt ezt már egyáltalán nem hiszem el, másrészről picit lesokkolódtam, mert sosem néztem ilyet ki belőle.


Természetesen nagyon jól esik, hogy így kiállt mellettem, ha lenne egy lányunk, akivel hasonló lenne, lehet én is hasonlóan tennék, viszont egyrészt picit le is vagyok sokkolódva, az egy embernek az otthona volt, onnantól meg egy használhatlan rom maradt belőle, nem beszélve arról, hogy mi lett volna, ha a tűz tovább terjed, vagy esetleg rosszul méri fel a terepet, és mégis bent alszik (már ha egyáltalán felmérte), vagy ha lebukott volna és ezért elszúrja a saját életét.


Mondom egyrészt örülök neki, hogy így akart megvédeni, de meg is ijeszt egyben.


Egyszerűen nem tudom mit gondoljak, még akkor is ha már 6-7 éve történt.


2022. okt. 22. 15:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
Jézusom... Te egy pszichopatával vagy együtt.
2022. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
Vonzod a helyeket... :(
2022. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
13%
Szerencsétlen pali azóta hajléktalan???
2022. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem emberölési kísérlet volt?
2022. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%

4


Biztos vagyok benne, hogy az volt, mégis honnan látott volna be egy lakókocsiba?

2022. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Na nehogymár elkezdjük itt sajnálni a rohadék pedofil zaklatót. A pasid tökös volt, csak erősen meggondolatlan.
2022. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Megértem hogy felzaklatott a dolog, ugyanakkor viszont örülnék ha tarsadalmilag ez lenne a norma. Pedofil gyereklazók nem érdemelnek semmit az életben.
2022. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
3%
Én a palit sajnálom
2022. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki bzdmeg, hogy ilyen tökös volt a pasid! Tudod te milyen ritka az ilyen?
2022. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%

11+7 18 de ti 8 éve vagyton együtt

Azaz 10 évesen jöttetek össze?


Kicsit ilyen filmes az egész

2022. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!