Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változtathatnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék a párkeresésemen?

Figyelt kérdés

Szóval már évek óta próbálkozom azzal hogy egy normális barátot találjak magam mellé aki tetszik is külsőleg és belsőleg.

Régen nagyon alsó szinten voltak a az exeim, azaz a családom és a sulis társaim is gyakran bántottak a kinézete miatt vagy a belsője miatt, amit akkor elfogadtam és kiálltam mellettük, de beláttam hogy igazuk van és nem mehet tovább.

A nagy elvárásaimból leadtam, az évek folyamán inkább a belsőt ismertem meg először majd a külső is megfogott.

De velük sosem jöttem össze, csak majdnem kapcsolatok voltak.

10-12 évvel idősebb pasik bejönnek még, viszont korombelieknél is keresgéltem.

Személyesen inkább az idősebbekel tudok beszélgetni meg náluk látom inkább azt, hogy bejövök nekik, azt hogy meghúznanak (nyilvan az utóbbit nem szeretném).

Szóval a fiatalabbak, a velem egyidősek nem nagyon tekintenek úgy rám.

Próbálkoztam azzal is hogy csak pár évvel idősebb srác, de valahogy mindig akikkel megismerkedem, nekem mondjuk bejön és belül meg nagyon bunkó srác aki csak magával van elfoglalva, ugyan ez pasiban is és én ezt nem szeretném.

Megismerkedem külsőre tetsző sráccal, aki szerintem nagyon jól néz ki, meg aranyos is, majd kiderül hogy valamilyen fogyatékos.

És mindig azokat a srácokat, pasikat találom meg akik defektesek és nem tudom még min kellene változtatnom, mert saját magamon is a külsőmön is változtattam.

De nem tudom mit csinálok rosszul hogy ennyire az olyan embereket választom akiknek van valami nagy betegségük, vagy külsőre nagyon csúnyák.


ápr. 23. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Talán azért az idősebbek mert tapasztaltabbak, több mindenről tudnak beszélni, jobban átlátják a helyzetedet a gondolkodásodat.


Vagy ha éppen te vagy nehezebb eset akkor talán türelmesebbek is a korodbelieknél, míg a korosztályodnak nincs türelme hozzád.


Több oka is lehet.


Lehet, hogy te is jobban megbízol egy idősebben.


Külső: Ez csakis rajtad múlik csakis kizárólag a te döntésed, hogy kivel állsz szóba. Erről csak te tehetsz már bocs. Olyat kell választani aki tetszik aki vonzó számodra. ---> ha ez megvan akkor a felén túlvagy, és jöhet az, hogy defektes e kretén e. Ezen viszont minden ember átesik.


Egyébként, hogy van az a 10-12 év? 18 vagy, vagy már jóval 20 felett?

ápr. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerd meg a másik személyiségét mielőtt összejössz vele. Ne a szex chat, erotika legyen hangsúlyban, hanem beszélgessetek, járjatok közös programra minél többet, ahol meg tudod figyelni milyen. Nem szégyen elnyújtani az ismerkedési fázist!


Ha pedig nem az az ember, akit belsőleg keresel, akkor ne feküdj le vele csak azért, mert hátha jobb lesz (nem lesz jobb), hanem keress tovább!

ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Hát szerintem van benne valami igazság.

Valószínűleg nem lehetek a korosztályomnak valami vonzó, mert nem úgy öltözködöm és viselkedem.

Az írásom is más, meg a gondolkodás módom is és általában igen ezért jövök ki jobban az idősebbekkel, mert tapasztaltabbak és több mindenről tudnak beszélni, bár ez ember és helyzet függő.


Még az is eszembe jutott hogy kedves vagyok, tehát általánodságban az emberek nem keresnek normális lányt, mert az unalmas.

Ez ugyan úgy az idősebbeknél is megvan.

Azt tapasztaltam hogy a 30 körüli pasinak is gyakran inkább olyan lányok jönnek be nekik akik nagyon vékonyak és cicababának van öltözve.

Legalábbis ezt láttam és hallottam is, mivel érdekelt hogy pl annak a korosztálynak nagyjából milyen elképzeléseik vannak, stb...

És szerintem ez a kedvesség, odafigyelés nem egy jó dolog.

Legalábbis az elején mindig azt hittem hogy jó, de nem.

Mert egy pillanat alatt kiderül hogy mégse akarnak kifogásokkal (olyan aki nekem belsőleg és külsőleg nagyon bejön és idősebb)


Szóval maradnak azok akik szeretik ezt a fajta viselkedést, viszont az így meg úgy szeretlek kifejezés elég durva ide, mert meg sem voltam becsülve.



#2

Igen lehet hosszabbb ismerkedés kellene.

Viszont sokszor már a beszélgetésben kibukik hogy igazából vagy csak dugni akar vagy valami nincs vele rendben.

A gondolatai amit átad az ijesztő, meg sokszor amitől félnek és olyanokat kérdeznek hogy nem akarom elhinni hogy tényleg felnőtt emberrel ismerkedem.

De általában az írásnál meglátszik mondjuk 1-2 nap után, vagy valaki több napig húzza mire kiderül hogy hát csak dugni akar és meg kapcsolatot szeretnék.

Van aki a találkozóig vár.

Bár úgy szeretem csinálninhogy pár napig vagy hétig beszélek valakivel és utána talizunk, igazából azért is hogy megismerjem személyesen és ha passzolunk akkor lehet tovább ismerkedni, ha nem akkor hamarabb kiderül és nem kell időt pocsékolni feleslegesen.


De nem szokásom lefeküdni senkivel első talikon.

Meg szerencsére nem vagyok olyan aki olyan lenne ha nincs ló jó a szamár is.


De mindenképpen értékelem mindkét választ!

Köszönöm szépen a segítő válaszokat!

ápr. 24. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Vonzó a korosztályodnak?


Miért, hogyan öltözködsz?


Ha pl. túlsúlyról van szó, az viszont egyik korosztálynak sem a kedvence.


Egyébként nyilván vannak minden korosztályban értelmesebb és kevésbé értelmesebb emberek. Mindenhol ki lehet fogni rosszat s jót is.


Egyébként te hol próbálod meg kifogni őket?

ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!