Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresésben vannak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésben vannak akik anyajegyes emberektől undorodnak?

Figyelt kérdés
Pl. vannak akiken nincsenek vagy minimális anyajegyek és akivel ismerkednél azon van sok és ezért hiába vonzó amúgy arcra, testre mert mondjuk sportos, izmos, jó alakú, személyiségét is imádnád de egyszerűen az anyajegyektől annyira undorodsz hogy hiába passzolna minden más, ez miatt nem jöttök össze.

ápr. 23. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem mindegy mekkorák és hogy hol vannak.

A nagy érzékenyítés jegyében láttam olyat, hogy fehérnemű modellnek valami bőrhibás egyént állítottak be, akinek szó szerint foltos volt a bőre. Undorító volt.

ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%
A bőrhiba rontja a tökéletességet! A modern orvosi technológia képes eltávolítani ezeket a csúf ragyákat, az egész társadalmat be kellene utalni erre, hátha javulna az összkép!
ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem ilyen kitüremkedő bibircsókszerü, mint a vasorrú bábának, akkor lehet bárhol.
ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Anno a villamoson rendszeresen láttam egy lányt, akinek nagy, kicsit kidudorodó anyajegy fedte a fél arcát. Sokszor gondolok rá, és remélem, hogy nem gátolja semmiben.


Én egy barna folttal (tényleg csak egy folt, egyszerű pigment-túltermelődés, színhiba - nem áll ki, nem szőrös, nem más, csak barna bőr) a nyakamon születtem. Kiskoromban leoperálták, mert rengeteg felnőtt (!) ember hajolt bele az arcomba, hogy "jééé, az ott miii?" (anyád.)


Emiatt abszolút együtt érzek az anyajegyes, bőrhibás emberekkel

ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem apszolút nem zavar inkább szexi és egyedi.Ebből kifolyólag nyilván van aki fordítva látja.
ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavar. Igazából születésünktől halálunkig jönnek elő újabb és újabb anyajegyek. Mondjuk összejönnél valakivel, és X idő után lenne rajta pár új, akkor mit csinálsz? Szakítasz?
ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
A nagy kitüremkedők nekem sem tetszenek, nekem volt 4 olyan és le is szedettem őket, de a kisebb vagy lapos anyajegyekkel semmi bajom, nekem is van sok olyan, ahogy a legtöbb fehér embernek. Aki emiatt nem jönne össze velem, annak ellenére, hogy sportos formás, ápolt szép arcú vagyok, az őszintén kvára nem is hiányozna az életemből, mert az ilyen szintű felszínesség már valami mentális probléma lehet🤣
ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tőlem biztos undorodnak. Sok (nagyon-nagyon sok) neurofibroma. Magyarországon nincs megfelelő eszköz, hogy eltávolítsák. Egyéb módszerekkel visszanől. Akár többszörösen. Na ez a szopás, nem az anyajegy. Nézzetek utána aztán döntsétek el, titeket mennyire taszítana, vagy ti magatok hogy tudnátok ezzel együtt élni.
ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-ra:

Rákerestem, hát húúú! Ez tényleg egy istencsapása! Még ha az internetes keresésben az extrém esetek ugranak is fel elsőként.

ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugye….? :( Szerinted így hogy lehet párt keresni? Sehogy…Illetve keresni lehet,találni nagyon nem :(
ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!