Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyem van a párkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyem van a párkeresésre ?

Figyelt kérdés

Van egy hormon betegségem ami miatt a testmagasságom fiú létemre 155 körül van , lehet röhögni, stb már megszoktam , emelett viszont edzett vagyok , szerintem átlagos arcom van , igényes vagyok , az eddigi lányoknál a belsőmet imádták, de amikor eljutunk idáig akkor mindig offolnak

Mit tudnék tenni ?



ápr. 15. 20:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Már már nagyon rossz dolgokon gondolkozok magammal kapcsolatban amit tudnék csinálni magammal , mert erről a dologrol nem tehetek, és nem tudok sehogyan se változtatni rajta
ápr. 15. 20:19
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Az én unokatestvérem olyan 160 cm magas és mindig voltak női pedig nem is olyan jóképű és nem is gazdag.
ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad és kívánom hogy találd meg azt a nőt, aki nem azt nézi hogy milyen magas vagy. Hanem az emberi belső értékeidet fogja becsülni.
ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
60%

A keresésre van.


A talàlàsra minimàlis, és vélhetően defektes lesz a csaj, akit talàlsz.


Én a helyedben magammal foglalkoznék és nem a pàrkapcsolatot tekinteném elsődleges célnak.

ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs önbizalmad és depressziós vagy, szerintem nincs esélyed. Első körben ezzel lenne érdemes kezdeni valamit!
ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A boldogság nem létezik ***** válasza:
12%
Látogass haza! Mória bányáiban sok hasonlóan magas nő cár, ha nem zavar, hogy a többségük szakállas!
ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Én az esetek többségében amondó vagyok, hogy béna kifogás a magasság, itt nem. Nagyon nehéz dolgod lesz. Kevés nő van 155 cm alatt, én összesrn egyet ismerek, de 160 alatt is csak 2-3at. Egy ennyire kis halmazból még megtalálni a hozzád illőt, akivel kölcsönös a vonzalom...

Nem irigyellek.

Ettől függetlenül persze áll, amit fentebb írtak, önbizalom, életkedv, hozzáállás stb. De, a te esetedben nagyon aláírom, hogy nehezített a pálya.

ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"a testmagasságom fiú létemre 155 körül van"

Hány éves fiú vagy? Kb. 25-ig még nőhetsz.

ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Még a törpéknek is van párjuk, az önsajnálat, kesergés tudjuk hova vezet....
ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
4 különböző 160 cm körüli férfit ismerek. Mind házas. Ne erre fogd a sikertelenségedet.
ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!