Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban tűt keresek a szénakaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban tűt keresek a szénakazalban, vagy vannak még ilyen tulajdonságokkal bíró férfiak?

Figyelt kérdés
30-as éveim közepén járok, és azt tapasztalom, hogy a 35-45 közötti egyedülálló férfiak nagy része alkalmatlan tartós elköteleződésre, pedig nem várok lehetetlen dolgokat. Számomra a legfontosabb, hogy a testi érintés a szeretetnyelvem, tehát ne csak közvetlen szex előtt érjen hozzám, hanem legyenek köztünk egész nap apró érintések, csókok, bújás, simogatás. Ha elmegyünk közösen valahova, akkor mások előtt is vállaljon fel, ne viselkedjen úgy, mintha csak haverok lennék. Legyen rám büszke, támogasson a céljaim elérésében, ne próbáljon lebeszélni az álmaim megvalósításáról. Ha valami gondom van, akkor úgy próbáljon a megoldásban segíteni, mintha az az övé lenne. Éreztesse, hogy fontos vagyok neki, gondol rám, például főzze meg meglepetés gyanánt a kedvenc ramenemet, vagy vegyen egy olyan sushi boxot, amit a legjobban szeretek, de attól is azonnal jobb kedvem lesz, ha ír nekem egy kedves levelet kézze, vagy egy fárasztó nap után átmasszíroz, tehát nem kell nagy dolgokra gondolni. Tömören azt várom, hogy én legyek a prioritási listája élén. Ez nem jelenti azt, hogy bárkitől elmarnám, sőt, azt vallom, hogy szükség van külön töltött időre is, töltsön időt a barátaival is. Adjon magára, élete fontos része legyen a mozgás, ne legyen elhízott. Fogadja el, hogy nem akarok szülni, neki se legyen az előző kapcsolataiból gyereke. Nem vagyok egyáltalán féltékeny típus, mindenkinek megadom a teljes bizalmat, de legtöbben visszaéltek vele. Azt nem viselem el, hogy a kapcsolatunk alatt Tinderezik, majd más lánytól kapott screenshotról kell megtudjam, hogy miket írogat másoknak. Nem érdekel, hogy milyen márjákú autója van, egyáltalán van-e neki, az sem, hogy albérletben vagy saját lakásban él, havonta mennyit keres, a fentiek ezerszer fontosabbak.

ápr. 23. 13:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
30. Csatlakozom a klubhoz, én is házas, család, gyerek feleség.
ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Utolsó 3 válaszoló: köszi, hogy alátámasztjátok, amit mindig írok, azaz hogy a jobbak foglaltak. 😔
ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
#32 De akkor nem gondolod, hogy ez a nőkre is igaz? :D
ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz úgy ismerkedni,hogy ilyet meg olyat akarok (mintha kocsit vennél).

Ideális esetben megszeretsz valakit, hibáival,érdemeivel együtt,és őt szereted ahogy van.

Szabályokat fel lehet állítani még a kapcsolat elején, de ne határozzuk már meg az elvileg szerelmünk személyiségét,mielőtt megismernénk.

ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

34- A párkapcsolatot nem a sok-sok pozitív dolog fogja életben tartani, hanem az alkalmazkodó képesség. Az elején lévő érzelmi meg testi csúcsra járatás idővel alább fog hagyni, ez törvényszerű. Most aki azt várja el, az csalódni fog.


Persze, az újdonság mindig extrás, mindig érdekes, egy átlag nő/férfi is istenszerű, vajon milyen lehet az ágyban, vajon minden extrát bevállal-e, meg hát friss p*na/f*sz, stb. Na de évek múlva ez el fog kopni. Mi marad? Vagy te benne maradsz egy átlagos életben? Aki melletted van az extrás vagy már csak átlagos, unalmas?

ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

35: igazad van,sajnos tartós kapcsolatot nehéz így fenntartani. Jogos amit írsz.

(34.voltam)

ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!