Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire könnyen ismerkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyen ismerkedtek, ha párkapcsolatra vágytok?

Figyelt kérdés
Hogyan és hol teszitek?

ápr. 23. 17:58
1 2 3
 1/21 Paul Atreides ***** válasza:
94%

*Mennyire nehezen...


A válaszom pedig az, hogy nagyon. Fura személyiség vagyok tele traumával .

ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Én elég könnyen. Van is párom.
ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Brutál nehezen. A netes társkereső alkalmazásokban/oldalakon totálisan leszarnak a nők, élőben meg azért nehéz, mert a haverok nem nagyon akarnak velem olyan helyre elmenni, ahol lehetne nőkkel ismerkedni.
ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Bárhol, bármikor, könnyen.
ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Nehezen. Csak neten volna lehetőségem, élőben semmi, mert a hétköznapi helyeken nem jön oda senki (érthető), szórakozóhelyekre pedig nem járok, utálom őket. De neten sem megy, rólam nem lehet jó képeket készíteni, ha valamelyik fotósnak véletlenül sikerül, a férfiak akkor is követelik, hogy küldjek friss szelfit meg videózzunk, mert őket már annyian átverték, aztán nyilván ilyenkor én is kiesek, mert drasztikus a különbség egy profi munka meg az én homemade szarom között. Akinél nem esek ki, az az a kategória, aki már annyira kétségbeesett (okkal...), hogy neki mindegy - ilyet nem szeretnék.
ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
5. Pedig a netes pasik többségének már bárki jó lenne, akit rövid időn belül megdughatnának.
ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
6: Többségének azért nem, de valóban van egy ilyen réteg, ahogy írtam is, őket inkább kihagynám... Tudjuk, milyenek...
ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Egyelőre itt próbáltam, mert élőben esélytelen, társkeresőket pedig hanyagolnám inkább. Eddig tapasztalatszerzésre volt csak jó, sikerült azért szerencsére nagyrészt normális férfiakba belefutnom, találkozók is voltak, csak még komolyabb eredmény nem. :D
ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nincs hol. Nem tudok kikkel szórakozni se menni.


Igy marad az otthon - munkahely - rokonok köztük meg az út. Neha egy kavé de még a reggel kávézó munkásokkal se lehet ismerkedni mert zárkózottak, kollegák gáz(rengeteg a tagbaszakadt öreg ronda) es amiért az egyikkel nem jövök össze(nyomul nem tetszik) ezért lehord a többinek, igy mással meg ha összejönnék, az meg kibeszélne nekik, meg ilyen hierarchia van a pasik közt a cégnél. Pl van a karbantartóbol lett vezetőjük aki bűnronda öreg is, de mivel zaklat igy a többi velem szóba se mer állni sem munkahelyféltés is van stb.

Hosszu. Szoval a munkahely is kilőve.


Utcán meg aki leszólított es ugy megörültem hogy végre hozzámszól egy férfi! De nekik meg csak annyi hogy pár jó szót mondanak random, aztán mennek tovább.

ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Utcán ez nekem már kegyetlen is, hogy pl volt aki kocsiból mosolygott rám és bólogatptt hogy "ez igen" tetszettem neki, aztán zöldet kapott és ennyi.

Más a reggeli kávénál add a poharad kidobom. Megköszöntem. Aztán erre otthagy..

Más előre enged a boltban, ill beengedett mikor jött ki, a tekintete felpezsdült teljesen (látszik rajta hogy tetszem), megköszönöm és ennyi ment tovább.


Más amikor boltban segitett vki levenni vmit a polcról, én attol is úgy elájultam, köszöntem, erre ő: szívesen, aztán ez is otthagy.


Egyetlen egy pasival(boltban találkoztunk előttem vevő kiment)es vele sikerult találkoznom csak mert a boltnál kint nem ment el, hanem a bolt előtt maradt, es mikor kimentem ott állt, én is megálltam mellette, aztán erre nekem hátat fordított es inkább a telefonban volt benne.


Soha nem lesz barátom:(

ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!