Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek, ha a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha a netes társkeresés nem jött be? És két hónapja szakítottam, de kétségbe vagyok esve, hogy mem találok mást.

Figyelt kérdés

Az előző két kapcsolatom személyes ismerettség útján jött össze. A másodiknak igen csúnya vége lett, igaz csak két hónapja volt. Azóta próbaltam a netes ismekedést, ahonnét lett 2 randim, a második jelölt a sokadig randiig húzta az agyam, pesig azt hittem, összejön.


Hol ismerkedjek? Edzeni sokat járok, de nem vagyok egy top csaj. Mivel 20 felett lett az első kapcsolatom, félek ettől az újabb egyedülléttől, pedig most már 30 vagyok és azóta kapcsolatban éltem kvázi...


Mit tanácsoltok?


ápr. 24. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot keresel, vagy barátság extrákkal, esetleg még annyira sem komoly?
ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap az semmi, ezért ne legyél bepánikolva. Idő kell, míg talász megfelelő pasit
ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot.
ápr. 24. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te kapcsolat- és társfüggő vagy. Nem kell rettegni sz egyedülléttől. Sőt, használd ki ezt az időt, edzzél többet, koncentrálj magadra, godnold át mik azok a dolgok, amiket igazán szeretsz vagy szeretnél csinálni. Nem vagy lemaradva semmiről. Én is kapcsolatból kapcsolatba ugráltam (és egy házasságba, ami nem sokáig tartott), most pedig egy másfél éves gyerekkel vagyok egyedül 27 évesen. Legnagyobb félelmem volt egyedülálló anyukának lenni. Nézd a pozitív oldalát, töltődj fel és ne görcsölj rá☺️
ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Irj
ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg képes vagy rá, addig csináld a netes társkeresést, adj időt, esélyt a dolognak, hátha szerencséd lesz, mert máshol már nem nagyon van lehetőség.

Nekem sem jött be, én olyan 1,5 évig próbálkoztam, a végére annyira kiégtem, hogy már a chatelgetésbe sem voltam képes belekezdeni új emberrel, így nekem nem maradt más, csak a feladás. Ezzel az a baj, hogy azóta sincs sehol senki, aki egyáltalán szóba jöhetne. Én is harmincas vagyok, ez ilyenkor már ilyen; nincs hol ismerkedni, és nincs is sok szabad jelölt, akivel érdemes. A hónapokból pedig könnyen évek lesznek... Nekem november végén volt az utolsó "randim", akkor szexeltem utoljára. Nem kapcsolatom, az évek óta nem jött össze...

Szóval folytasd, tarts ki, amíg csak tudsz! Szar a neten ismerkedni, szerintem nagyon, de ha nincs más...?!

ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt nem folytatom, annyi hülyét akivel ott dumaltam, eddigi életem soran nem tudnék annyit mondani. Inkább eljárkálok helyekre...
ápr. 24. 10:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig mondtam ezt úgy, hogy emberekkel dolgozom.
ápr. 24. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Álitolag a nők nem kapcsolatfüggők
ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A világon és a neten is mindenhol megvan rá az esélye az embernek, hogy társat találjon.


És ugyanúgy mindenhol megvan az esély rá, hogy ez sehol nem jön össze.


De mindenki próbálkozik....neked is azt kell tenni ha akarsz.

ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!