Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen volt eddig a legőrülteb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt eddig a legőrültebb csajod/pasid?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Full nárcisztikus "férfi" volt.
ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Talán az, amelyik azt akarta, hogy szex közben fojtogassam.


Mondjuk lehet, hogy az ilyen BDSM téma ma már hétköznapi, de nálam nem.

ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Hát legalább 4-en vannak holtversenyben...

De a leszakadóban lévőkről is lehetne érdekes sztorikat mondani.

ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem volt:D van. A férjem:) hogy egy ilyen hibbant libát mint én elvett, és ...a többit ki ki gondolja hozzá saját fantáziájával:)
ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

Csak negatív őrültségekkel találkoztam eddig.

Kb Bonnie es Clyde Másnaposok vagy Titanic vagy mint a Felpörögve c filmekben a pasik(Jason Statham)

ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
0-24 a nyakamon volt,egy őrült volt a csaj.
ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem írtam neki egyből reggel akkor már kaptam az ívet…ő látta, hogy már 6kor fent voltam és nem írtam. És ezt úgy írta, hogy f*szért nem lehet írni??? Neki el is ment a kedve az egésztől. Ha nem úgy néztem ahogy akarta akkor az nem normális viselkedés, bajom van. Ha fáradt voltam az volt a baja. Ha keveset írtam az volt a baj…persze ezt ő megtehette! Kijelentette, hogy nem igen fog tenni értem semmit, mert az exei szebbek voltak nálam és kihasználták. És örüljek, hogy ő találkozik velem….ha meg valami bántotta mert történt valami rossz akkor egyből húzz a p*csába, még nyugtatni sem lehetett, pedig nem vagyok egy pióca aki nem hagyja az embert…majd jött az ok nélküli letiltogatás. Csalás amit a képembe is vágott ja és azt is hogy direkt csinálja velem, mert jól esik neki.
ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Borderline-os volt, egy rémálom.
ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Mennyi negatív válasz... Nekem is volt már betegesen féltékeny, nárcisztikus vadállat, de az őrültet nem így ertem. Jó ertelemben véve, engem nehéz lekörözni benne, de férjemmel nagyjából holtversenyben vagyunk :D Azért is a férjem. :)
ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem talán amelyik skizofrén volt, bezárt a házba, a telefonomat sem engedte feltölteni, nem tudtam bemenni miatta dolgozni, sem a családomnak szólni, hogy nem megyek haza...

Bő 1 hónapot dolgozott külföldön, nem hitte el, hogy én addig nem dugtam mással, aztán szakított velem, mert megbízhatatlan vagyok.🤔

(Aztán később 2x is jött volna vissza, én meg majdnem voltam olyan hülye, hogy belemenjek egy találkozóba "tiszta lappal". De pont aznapra hívott randira más, így inkább passzoltam az exet. Akivel találkoztam, azóta a férjem.)

ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!