Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen volt eddig a legőrülteb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt eddig a legőrültebb csajod/pasid?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 20:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Én megválogatom, hogy kivel jövök össze. Normális embert tudok csak elviselni magam mellett. Őrültek kizárva. Tehát nem volt őrült párom. „Csajom” meg pláne nem. Barátnőm van/volt.
ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem volt igazán ilyen, mert akin úgy vettem észre, hogy problémás lehet, hamar kioffoltam, de az egyik csak fél év kapcsolat után vált dilissé, folyamatosan féltékenykedett, ellenőrizgette a telefonomat, tiszta kattos volt.


Ironikus módon azóta eltelt 3 év és most nekem írogat flörtölgető stílusban, miközben barátnője van. Mindenki magából indul ki ugye..:D

ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
A srác olyan nárcisztikus volt,simán dobott,amikor talált egy gazdag lányt,aki sokkal jobb családból jött.A srác szintén tehetős,az alapján választott párt ki illik hozzá rangban jobban.Aztán mindig azt mondogatta,még egy ilyet,mint ő nem találok..😏
ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"Aztán mindig azt mondogatta,még egy ilyet,mint ő nem találok."


És ebben bízol te is, ahogy szokták mondani 😅

ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Küzdősportoló barátnőm volt. 1,5 hónapja voltunk együtt amikor elhívott egy versenyére. Nagyon szívesen mentem is, örültem, hogy akkor is együtt lehetünk.

Tényleg jó volt egy olyan típus versenyt is látni, na de amikor ő jött...

Őszintén szólva amit ott alkotott és ahogy vérző fejjel BOLDOGAN jött le a tatamiról...Meg kell mondjam eléggé beijedtem még én is. Csapattársát kérdeztem, hogy mindig olyan-e?

Erre a válasz csak annyi volt, hogy ő 20 éve küzdősportoló de még nem látott lányt aki annyira jól bírná a fizikia fájdalmat mint ő, és aki annyira szeretne fizikai fájdalmat adni mint ő.


Ekkor voltam én 17, a lány 16.

A gimi végéig együtt voltunk, de ez a pillanat maradt meg nekem a legjobban, hogy ott én mennyire megijedtem :D

ápr. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
A volt feleségem egy nárcisztikus, manipulatív köpönyegforgató, akinek egy szavát sem lehet elhinni. :)
ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Elmesélte hogy az anyjával sikosítót vettek a dmben. Anyucinak kellett...ömm...vagyis...egy ismerősének vette.. Anyci már nem szexel. Meg minek is neki, nem volt ilyen gondja ( honnan tudhatta a fia 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔)

Ha vitáztunk akkor felhívta az anyját, és közvetített neki. Mondta anycinak mit mondtam, anyci válaszolt, ő pedig kimondta amit anyci mondott.

Mondhatni anycival voltam kapcsolatban. Az otthonkás fejkendős falusi, száraz puncijú öregasszonnyal. Az első csajom 💘

ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
88%
Friss egyetemistaként szeretett volna (min.) 3 gyereket. De nem kell izgulnom, mert az anyja majd felneveli őket, mi boldogan élünk majd kettesben, csak ne húzzak óvszert.
ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%

#14

Erre én azt mondtam hogy "Remélem is!"

ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!