Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fellángolás alatt mik voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás alatt mik voltak a legőrültebb dolgok amiket csináltatok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Én beleugrottam a kerti medencébe és elmúlt, Bár a helye fájt egy darabig.

32/f

2019. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát én ha fellángolok, akkor rendszerint égetem is magam. 😎
2019. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
46%
Annyira nem akartunk elszakadni egymástól, hogy elaludtunk a játszótéren
2019. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kint éjszakáztunk egy padon télen és szétsírtam az agyamat mert veszekedtünk. Ráadásul majdnem 100 km-re otthonról. Kétségbeesetten fel akart rakni az utolsó vonatra de nem hagytam amíg meg nem oldjuk a dolgokat. Aztán az elsőre se sikerült felszállni, talán valami reggel 8as vonattal mentem végül haza. Annyi értelme volt legalább, hogy azóta sokkal jobban birom a hideget, pedig jó pár éve volt.. :D
2019. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Főztem 😂😂 (utalok főzni )
2019. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

A1. Elaludtunk buszmegállóban, reggel ébresztettek bennünket a 13-14 évesek, hogy élünk-e még.

A2. Elaludtunk magán a buszon, 80 kilométerrel odébb ébredtünk fel. Azt sem tudtuk, hol vagyunk.

A3. Piacon veszekedtem az eladóval, hogy nem annyi volt kirakva a női pulcsi ára (amit a párom meg akart venni), mint amennyiért túl akart adni rajta. Nekem lett igazam.

A4. Exbarátnőmet megtámadta beszittyózva az exe (akihez később visszajárt kúrni), nulla önvédelmi tudással is sikerült ártalmatlanítani.

Mittomén', ilyen buta apróságok. Hirtelen most ennyi jutott eszembe.

B1. Ma már más a tészta, ma már fosok az ilyen hülyeségekre, konkrétan ha valaki meg akarná verni/b#szni a barátnőmet, pattogtatnék kukoricát a műsorhoz. Verheti/b#szhatja.


B2. Busszal, HÉV-vel, trolival, bármivel mehet isten hírével, többet se lássam.

B3. Ha a párom vitázni kezd az eladóval, rábízom a szitut, küzdjön csak ő 1500 forint engedményért.

B4. Ha képbe kerül egy csatak részeg exhapsi és tálalja, hogy meg akarja dugni a páromat, mert múlt héten is kúrtak egy jót, már viheti is.

Szerelem? Többet soha!

2019. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok sok -néha életveszélyes- butaságot, amit ma már nem tennék meg senkiért.

Fiatalság, bolondság.

2019. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Dec 31-én este 8 órakor szakadó hóesésben, minusz 10 fokban elindultam a szomszéd faluba (10 km) a barátnőmhöz hogy megkérjem az apját hogy engedje el hozzám szilveszterezni.

A fater belém töltött 3-4 feles 60 fokos házi páleszt, majd nem engedte a lányt. Elindultam haza lány nélkül, mert én voltam a házigazda a buliban. Éjfélre értem haza totál átfagyva.

2019. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem voltam már igazán fiatal (nő vagyok), a srác viszont igen.

Racionálisan gondolkodok, döntök, sosem vesztem el a fejem, itt mégis sikerült.

Párszor még hülyét is csináltam magamból, és ezt a nagy racionális gondolkodásommal még át is láttam előre :(


Legkisebb őrültség volt,hogy nem mentem be dolgozni úgy,hogy szabit sem kértem, tele voltam munkával, utaztam 2 órát oda, 2-őt vissza, csupán azért,hogy fél órára találkozzunk.


Nem tudtam leplezni,hogy mennyire odavagyok Érte, pedig nagyon szerettem volna. Ez persze ezer hülye helyzetet teremtett. Mindennap magassarkúban járok, de ha Vele találkoztam csetlettem-botlottam.

Minél jobban szerettem volna kinézni ez annál kevésbé sikerült.

Állandó bizonyítási vágy volt bennem,hogy megfeleljek, pedig Neki akkor voltam a legtökéletesebb - mondta- amikor simán magamat adtam.

2019. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!