Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cigányként lehet fehér barátnőm ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigányként lehet fehér barátnőm ?

Figyelt kérdés
Nem mondaná meg rolam mindenki elsöre anyira nem is barna a borom nagyon tetszenek a magya fehér lányok sosem volt velük semmi még csak csok se akinél probalkosztam nem tetszet neki a beszédem szinem :/ tejesen Elvagyok keseredve. Pedig lassan már ott vagyok hogy feleségcsalád. Én ugy vagyok vele ne elsore itelkez. Van álások munkam rendes. Proba idos vagyok de van! Mit tevo legyek? 25 eves

ápr. 18. 10:04
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Magyar
ápr. 18. 10:04
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem valószínű. A cigányok túlságosan rossz hírt szereztek maguknak (tettek érte bőven), így a többség kerüli őket amennyira csak lehet.
ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy lehet. Van rá esély. Ismerőseim között is nem egy ilyen pár van. Viszont nehéz dolog pont az miatt amit a 10:07es válaszoló írt. Sok sikert!😊
ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Simán lehet. Ha nem látszik rajtad, akkor nem is kell az elején megmondani.
ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%
Én magyar nő vagyok, párom cigány és nagyon fekete a bőre. 16 éve vagyunk együtt. Én pl nem bőrszín alapján választottam, hanem a belső tulajdonságai fogtak meg leginkább. Sok nagy magyar nagyon bunkón tud viselkedni, nem minden a bőrszín. Felénk amúgy rengeteg a vegyes házasság.
ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez megnyugtat én magyarként se tudok velük ismerkedni.
ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Családtól is függ.

Egy cigány kollégám (aki egyébként egyetemi végzettséggel rendelkezik) magyar nőt vett feleségül, de a család kitagadta ezért. Ő teljesen megszakította velük a kapcsolatot és abszolút "fehérként" élnek a feleségével.

ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A boldogság nem létezik ***** válasza:
76%

"Van álások munkam rendes."


Ilyen remek helyesírással le se tudnád tagadni, hogy C vagy, arany testvérem, áldjon meg tégedet a Devla erőben egészségben, hulljon rád az arany eső.


És bizonyítod, hogy a sajnos "normális cigány" is elég problémás. Kb. olyan alapigazság ez, mint rajzfilmeknél, ahol egy jó vadnyugatos epizód is alapból rossz.

ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%

8-as, nagyon ostoba vagy, ha azt képzeled, a nem-cigányok mind tudnak helyesen írni.

És mi az, hogy ezzel bizonyítja, hogy problémás?

Annál nagyobb probléma ne legyen senkivel, minthogy rossz helyesírással ír!

ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom miért nem jók neked a cigány nők Mit tudnak neked adni egy magyar amit ő nem? Úgysincs esélyed magyarnál.
ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!