Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar férfiként hogyan bírnék cigány nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem fontos, hogy a nő akivel összejövök, majd gyerekeket vállaljon. Ez pedig Magyarországon döntőrészt csak a cigányságra jellemző. Már ma látni a demográfiai adatokból, hogy a most születő gyerekek kb 30-50%-a cigány.

Ugyanis a magyarok inkább kutyát tartanak és azt mondják "még élveznem kell az életet, még ki kell élnem magam" egészen negyven éves korukig, utána meg jön a szenvedés a lombikozással.

Szóval én ebből nem kérnék. Akkor sokkal inkább egy cigány nő.

Igazából nekem nem lenne semmi bajom ha a párom cigány származású lenne.


Viszont azt kell tudni rólam, hogy utálom a BMW-t meg a Lujivuttont meg egyéb túlárazott márkás hülyeségeket.

Sokkal inkább ilyen "skandinávos" mentalitású vagyok, tehát nem akarok gazdagnak tűnni hacsak nem vagyok tényleg nagyon-nagyon gazdag. Az Ikea alapítója is amikor már Svédország leggazdagabb embere lett, akkor is turkálókból vette meg a ruháit, sosem drága márkás cuccokat.

A luxus azért lett kitalálva, hogy a szegényeket a szegénységben tartsa.


Nem tudom így mekkora esélyem lenne? Esetleg hol tudok nagyobb eséllyel cigány nőkkel ismerkedni magyar férfiként?



márc. 29. 12:57
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is bejönnek a sötét szemszínű nők
márc. 29. 12:59
 2/31 anonim ***** válasza:
80%
Valamelyik segíly hivatalban, vagy putriban, ill. utcán is.
márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

A csinosabb cigány nőknek pénzes férfi kell. Aki kitartja majd a gyerekekkel együtt. És jokepunek és izmosnak is lenni kell.


Jól nézel ki és pénzes (min 700 ezer nettó) vagy kérdező?

márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy az első írta, vagy szomszédban ha vannak roma szomszédok, ismerősök. Viszont a roma nők neked nem fognak szülni én szerintem, ők már eléggé "elmagyarosodtak", de lehet esélyt se kapnál mert tehénkancának néznél rájuk.
márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#3


Az, hogy mennyire vagyok jóképű az relatív kérdés, viszont viszonylag sportos, legalábbis el szoktam menni alkalmanként gyúrni. Már kiskoromtól kezdve sportolok.

Szóval egyáltalán nem vagyok elhízott vagy ilyesmi.


Annyira azért nem vagyok pénzes mint mondjuk Svédország leggazdagabb embere, viszont forintba számolva legalább 1.3 milliót megkeresek havonta nettóban.

márc. 29. 13:12
 6/31 A kérdező kommentje:

#3


Egyébként nekem nincsenek olyan húdemilyen magas elvárásaim. Csak annyi, hogy csivavák helyett inkább gyereket vállaljon. Emiatt a magyar nők kihúzva, és inkább cigány nők.

De ezt leszámítva nem érdekel ha nem olyan húdemilyen csinos. A molettebb, teltebb nők is tetszenek.

márc. 29. 13:15
 7/31 anonim ***** válasza:
100 karú cigány zenexar. :D
márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
A helyedben azért megfontolnám, hogy milyen géneket akarok továbbörökíteni a gyereknek. 🥲
márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
8: +1. Meg azt is, hogy a nővel együtt kiket veszek még a nyakamba... Náluk nem megy az, ami a magyaroknál még csak-csak, hogy ha nincs kölcsönös szimpátia a családtagokkal, akkor lehet nagyon lazára venni a kapcsolatot velük, akár nem is tartani. Ők akkor is ott lesznek, az életed szerves részét képezik majd, ha legszívesebben a 100 km-es közelükbe sem mennél. A szülők és a testvérek minimum, de ha nincs szerencséd, akkor még az unokatestvérek és azok komplett pereputtya is. Ha még nagyobb peched van, akkor az egyéb szegről-végről rokonok szintén.
márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

#8


A cigányok sokkal jobban bírják a gyűrődést. Anyám kórházban dolgozik és azt mondta, hogy amióta ott van még soha nem látott allergiás vagy betegeskedő cigánnyal. Az egyedüli gond ami gyakori, az a tüdő jellegű betegségek, de ez nagyrészt a dohányzás miatt.


#4


"de lehet esélyt se kapnál mert tehénkancának néznél rájuk."


Ezt most azért írod mert tudod, hogy nekem bejönnek a teltebb nők?

Volt régebben egy kolléganőm aki 95 kilós gyönyörű őzbarna szemű cigánylány volt. Olyan szép szemeket azóta se nagyon láttam, de a cigány nőknek alapból nagyon szép szemeik szoktak lenni.

De a lényeg, hogy vele ismerkedtem, vele is aludtam egyszer a lakásán. Viszont neki sajnos az ilyen rosszfiúk jöttek be, az egyik exe börtönben van, korábban strici volt, lányokat futtatot, azért csukták le mert hamisítani kezdett, ugyanis nem volt BMW X6-osa, és a bmw-ért hamisítani kezdett, de elkapták. Emlékszem hallottam amint egyszer hangüzenet küldött a kolléginámnak ahol konkrétan leqrvázta meg fenyegette.

De végülis később összejött egy alkesz speed dílerrel.

De ettől függetlenül nekem nagyon bejött.


De ha engem nem érdekelnek a bmw-k meg az ilyen piti bűnözős rosszfiús életmód, akkor hogyan próbálkozzak be náluk?


Sajnos mégcsak nem is dohányzom és tetoválásaim sincsenek.

márc. 29. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!