Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-30 közti nők, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közti nők, ti hogy viszonyulnátok hozzá, ha így nyitna felétek valaki?

Figyelt kérdés

Szóval ma voltam egy decathlonban, és volt egy fiatal leányzó aki megtetszett, mosolygós volt, kicsit zavarban volt, az az érzésem támadt, hogy talán tetszem neki. Jó ideje szingli vagyok, mondom megér egy próbát, de azt mondta a korkülönbségre való tekintettel ez most nem az én napom(nem az ő megfogalmazása, de ez volt a lényeg).

8 éve nem próbáltam ismerkedni(ebből 7év kapcsolatban voltam), ma volt az első ilyen próbálkozásom, de kedvem kaptam.

Nem akarok társkeresőzni, bulizni nem járok. Nekem tetszik ez a módozat, hogy sima egyszerű napokon, ha érzek némi szimpátiát vagy valamit, akkor így megpróbálnám. Pl. strandon, vagy akárhol, nyilván akkor amikor látszik, hogy a hölgy nem sürgős ügyeket intéz, hanem olyan "nyitottnak" tűnik.

Szóval ti mit gondoltok?

27F


ápr. 28. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van, ha feltudod mérni, hogy a másik vevő e rá vagy sem és ha érzed hogy nem, békén hagyod.
ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, itt is úgy éreztem hogy bejövök neki. Csak ma már annyira máshogy megy a randizás mint 10 éve, hogy nem tudom már mit szabad,mit nem, mi divat, furcsa nekem az egész :)
ápr. 28. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

"mosolygós volt, kicsit zavarban volt, az az érzésem támadt, hogy talán tetszem neki"


Csak a felét szeretném ennek a férfi önbizalomnak.

ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.


25N

ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rendben van. Viszont lészülj fel lelkileg a visszautasíításra és ne vedd magadra, mivel félreértelmezheted a másikat, és lehet párkja van, vagy csak simán nem akar ismerkedni.
ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bejön az illető akkotr nincs semmi baj a dologgal.
ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 ez tiszta sor :)


#3 Hát figyelj aláztak meg már engem többször, 3 nővel voltam életem során, abból 2 kapcsolat. Sosem kerestem egyéjszakásat, mindig komoly kapcsolat céljából közeledtem lányok,nők felé, ha 5kezem lenne azon se tudnám megszámolni hányan pattintottak le, vagy hülyitettek egy ideig aztán átcsesztek.


Ez olyan mint mikor kosárra dobsz és mellé megy, vagy lepattan, attól még be tudod dobni ha próbálkozol tovább...

ápr. 28. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tök szimpi a hozzáállásod:) én, ha szimpatikus lennél meg udvarias, örülnék ennek, mert én szeretek spontán ismerkedni és szerintem ez olyan ritka más mostanság. Hajrá
ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha kulsore nem jossz be valakinek barmilyen jo fej lehetsz az akkor is off, viszot ha be jossz akkor lehetsz unalmass is idovel ossze ertek.
ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!