Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők milyen férfival találkozna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen férfival találkoznak szívesen netről?

Figyelt kérdés
Most ne azt mondjátok hogy aki tetszik, mert ez alap.
ápr. 28. 20:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%

10

Na ez meg a másik!

Amikor esélyt adtam egy autó nélküli pasinak, (3x is) kb kicikiztek, hogy van autóm, minek az? Neki nincs, nem.is.kell, "mert ott a tömegközlekedés" - Aztán összejöttünk, és a kapcsolatban, már vahogy egyik sem akart tömegközlekedni! 😏😏😏 menjünk kocsival, hisz nekem ugyis van...hát hogyne

ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
45%

8. Számomra hihetetlen amit írsz. Én meg a nőktől kapom meg, főleg az itteniektől, hogy gyökér vagyok. Tudod miért? Mert én azt tartom, hogy egy férfi készüljön az életre, készüljön fel arra hogy családja lesz. Én elsűlyednék a szégyentől, ha egy nő tartana el, vagy egy nő autójára pályáznék, vagy ha nem lenne egy piacképes fizetésem, diplomáim, a külsőm elhanyagolt lenne, céltalanul csak tehetős nőkre vadászgatnék.


Én inkább azokban a nőkben látom a problémát, akik akár 1 percre is leállnak az ilyen pojácákkal.

ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos egyet kell ertenem a sorstarsammal...

Verciki h a pasi amint leveszi h nalam van le egybol lehozna a csillagot is. Jonne hozzam lakni, persze jo draga programok amiket fizessek. Nyaralas az enko tomra. Cipelgessem a segget kocsival. Cserebe szar a szex is.


Szoval nalam alap h a pasinal van egy jo allasa.

Kocsija (tokmindegy lehet szuzuki is trabant is)

Lakhatasa (alberlet vagy sajat mindegy)


Kulsore semmi extra igenyem nincs. Minden extremitastol mentes test se kover se gebe, mosolygos szem, barna haj szem, nem baj ha szakallas ha nem terdig er. Tetko sem zavar ha nem tul sok. Max 185cm magas. Utalom a letrakat.

ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
26%

12

Latod...ott az 5ös komment. Goldigger vagyok, amiért nem akarok kotartani ilyen szutyadék pasikat! Ha bem találtam volna az elvarásaimnak megfelelo férfit, inkább egyedul maradtam volna....

ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
34%
De így olyan hülyeség, hogy általánosan kérdezel, de ne válaszoljunk általánosan.. mit akarsz tulajdonképpen?
ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Pedig de, azzal, aki tetszik. Külsőre is, belsőre is. És mivel ez mindenkinél más, ezért nem értem én sem, milyen választ vársz.
ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
12%

13. :D :D :D


"mosolygos szem, barna haj szem, nem baj ha szakallas " Szóval a latin herceg! Már meg sem lepődöm ezen a barna haj-barna szem kombón, a szakáll már csak korona. Aztán neked nincs semmi extra igényed! :D

ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
37%

(amiért nem akarok eltattani senkit, te goldigger szemét.)


Lefordítom mindenkinek amit írsz magyarra:


Az adott férfi köszöni melós és elvan belőle. Nehezen de elvan. Nem akarna a lakásodba se költözni. Neked az hogy ő nem gazdag és nem tudna külföldre utazgatni = goldigger a férfi neked kell eltartani. Nincs belőle hasznod , ő nem gazdag., lehet egy kávét nem fogadna el tőled olyan szerény akkor is neked Ffi goldigger mert nem tud költekezni semmire

ápr. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
23%
A magyar nők iszonyú anyagiasak és felszínesek. Jobb ha kerülöd őket
ápr. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%
19. igen ez így igaz, nem szabad velük foglalkozni, halástennek jól beszélek angolul így tágabb szélesedett a választék
ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!