Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők milyen férfival találkozna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen férfival találkoznak szívesen netről?

Figyelt kérdés
Most ne azt mondjátok hogy aki tetszik, mert ez alap.
ápr. 28. 20:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

17 utalom a latinokat.

Amugy a magyar pasik kb 80% barna haju es szemu 🤣


Szakallt barmely ferfi tud noveszetni ha akar. Ez sem gondolnam tulzo elvarasnak.


A mosolygos szem azt jelenti h alapvetoen vidam ember - ez tulzo elvaras lenne?


A kerdes az alompasi volt, vagyis az idealis.


Ettol meg volt szoke voros es barna pasim is, volt zold es kek szemu is a barna mellett. Szakallas es simaaru is...

ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

21. Értem. Viszont ott van a tipikus férfi alkat is, amelyikre minden nő hajt. Nem igazán lehet leírni milyen, de leginkább egy tank, egy emberállat, aki kiheréli az összes férfit a bolygón, magában egy egyszemélyes hadsereg, élet és halál ura. Fejben, testben és mentálisan. Sajnos ezekből kevés van, ennek ellenére nektek ilyen kell.


Gondolj bele, hogy ha az átlag pista is azt mondaná, hogy neki csak a 165/52 fitness modell külsejű, baba arcú nők jönnek be, szuper édi-bébi, gondoskodó, bújós, vicces, házias, szeximádó természettel. Aztán aki nem ilyen, az kuka. A nők fordítva ezt megteszik, sőt ki is jelentik még a legrondább nők is, hogy vagy a főnyeremény, vagy senki.

máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Jesszus dehogy kell nekem egy tank vagy kivyurt allat.


De a kerdes meg mindig az volt h milyen az alompasim...

Nem az h mi a valosag.


Arrol nem tehetek h ze egy kalap ala veszed az osszes not es nem erted meg h mi den nonek es ferfinak is van egy alompartner.

Na erre volt kivancsi a kerdezo. Nem a szarbobalasra anyazasra fikazasra....

máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

"De a kerdes meg mindig az volt h milyen az alompasim...


...Na erre volt kivancsi a kerdezo."


Nem! Egyáltalán nem. Mellesleg aki az álompasiját meg az ideálját üldözi, az éretlen és méltatlan párkapcsolatra de még egy kóbor numerára is.

máj. 1. 22:06
 25/31 anonim ***** válasza:

De a kerdes igazabol erre vonatkozott.


A nok a netrol is legszivesebben az alompasival talakoznanak.

Vagy azt kellene irni h a 60eves Pista baval aki hajas szoros oreg es fuj?

máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#24


"Nem! Egyáltalán nem. Mellesleg aki az álompasiját meg az ideálját üldözi, az éretlen és méltatlan párkapcsolatra de még egy kóbor numerára is."


- Dehát a holivúdi filmekben is mindig az van, hogy a menő bőrdzsekis John Travolta majd odajön hozzám a semmiből és a párja lehetek! Júj ez olyan romi 😍

Igenis fog majd jönni a tökéletes álompasi, a Nagy Ő! Egyszer majd bekopogtat hozzám fehér lovon a szőke herceg 🥰 és csak én fogok majd kelleni neki! 😍


(Marika néni 45/130kg, fogatlan)

máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal van a baj, hogy egyáltalán nincs az embereknek(igen, a nőknek sem) önkritikájuk. Itt mindenki a full-full-full pasira/nőre vár, azt hiszi hogy a az internet nyújtotta végtelen kínálatból biztosan beesik az álom partner. Csak ki kell várni. Addig meg fikázzák az összest, senkinek nem jó senki, mert hát a top kategóriás ideál ott él a fejükben. Az átlag Juli el sem tudja maga mellett képzelni Átlag Bélát, mert az neki már rangon aluli.


A másik meg az, hogy a sok faluról, vidékről Bp-re 1 napja feljött leányzók máris belvárosi dámának képzelik magukat, mert már gyorsba csináltattak egy tetkót, mert már borotvált a p*nci. Na most már ide nekem a főnyeremény pasit, a világ összes férfije a lábam előtt heverjen. Talán ez a felfogás a legelterjedtebb, és legrosszabb.

máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#27: Az önkritika és a vonzódás két külön dolog, ugye tudod? Hiába tudja, hogy a jó nő/pasi nem fogja akarni, akkor se lesz olyannal, akit ő nem akar mert miért legyen? Ilyenkor két dolgot tehet: egyedül is el lesz, vagy fejleszti magát hogy érdekelje őket.
máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

28. Végül is igazat adtál, az önkritikából jön az is, hogy kihez vonzódom. Ha magamról sokkal többet képzelek, akkor a vágyott partner is dokkal magasabbról kell hogy jöjjön. Nem baj ez, max elmegy az idő, 45 évesen meg már kissé ciki családot alapítani.


Ez az önfejlesztés meg hamis út, aki értelmes az tudja hogy ez önbecsapás, vagy menekülő út.


Pont ma láttam egy előadást, amiben összefoglalták a lényeget. A kor embere mindenből mértéktelenül fogyaszt, mértéktelenül jut hozzá mindenhez. Ez egy hamis de leginkább romboló helyzet, ugyanis a leglényegesebb dolgokból emiatt hiányt szenved. Mindenkinek a fantáziájára bízom hogy mit lát bele.

máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Messze kétlem, hogy az önkritikából jön hogy kihez vonzódom. Például van két teljesen ugyanolyan egzisztenciájú és "kategóriájú" férfi, és simán lehet az egyiket kedvelem, a másikat ki nem állhatom X ok miatt (stílus, öltözködés, humor, világlátás)

Csak mert mondjuk egy kövér 30-as kamionsofőr férfi vagyok, még nem fog felállni egy kövér kamionsofőr nőre, hiába tudom hogy max azt célozhatom meg.

Ha átlagos nő vagyok, hiába fut utánam egy gazdag sportos pasi ha amúgy teljesen nem érdekel egyéb okok miatt.

A vonzalom vagy van, vagy nincs.

máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!