Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom sok ilyen kérdés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sok ilyen kérdés volt már, de hol tudnék ismerkedni így?

Figyelt kérdés

Fiatal huszonéves lány vagyok és sokáig nem volt sikerem a fiúknál. Se gimiben, se egyetem elején. Gimiben amúgy is tele az ember komplexusokkal és sokáig nagyon alacsony volt az önbizamam, pedig csúnya sem vagyok. Valakinek szép, valakinek átlagos. Plusz ugye a covid alatt se volt könnyebb.


Az utóbbi 1,5 évben azért sokat változtam, kívül és belül is. Szerintem jobban is nézek ki, mint mondjuk gimiben meg egyetem elején, az önbizalmam most se 100%, de sokkal jobb és hát azét időközben fel is nőttem. Nem félek minden hülyeségtől, nincs millió bajom magammal stb.


Amikor úgy alakult, hogy egy időre többet mozogtam vegyes társaságban, akkor esett le, hogy azért elég sok srácnak tetszem/tudok tetszeni, de sajnos komoly nem alakult senkivel.


Aztán végeztem az egyetemmel, munkát keresek. A bajom az, hogy nem tudok hol ismerkedni. Az online nem az én világom, munkám még nincs, az itteni (ahol lakom) barátaim közül mindenki lány, akiken keresztül férfiakkal nem találkozom. Edzőterembe járok, de oda nem parádézni és a legtöbb ember vagy 15 éves vagy 40+.


Utcán vagy szoktam látni helyes srácokat ha sétálnak vagy ülnek egy teraszon, de hát nem fogok odapofátlankodni.


Tök nyitott lennék új dolgokra, új hobbikra, ahol értelmes, intelligens fiatal férfiakkal lehetne találkozni, de azt se tudom hol kezdjem.


Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de minden élethelyzet kicsit más, közben meg nagyon vágyom arra, hogy szeressen engem valaki, akit én is.


ápr. 30. 10:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
24 lettem kb 2 hete:)
ápr. 30. 15:11
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Passz, de ha rájössz hol lehet ismerkedni, szólj nekem is. 😆
ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Milyen területen fogsz dolgozni?
ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Közgazdász végzettségem van
ápr. 30. 20:28
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez a terület viszont vegyes, itt találhatsz férfiakat is.


Amennyiben nem visz az élet olyan munkahelyre ahol csak nők dolgoznak :)


A kézilabda egyébként mozgalmas és formában tartó sport. Mást nem gondoltad, hogy elkezdesz?


Szóval összegezve:

- baráti társaság kilőve mert csak csajok és a csajoknak is csak lány tesóik vannak

- edzőterem nem aktuális, illetve talán lenne esély ha egy számodra megfelelő srác toppanna be, de erre elég halvány az esély...és nem érdemes éveket áldozni erre.

- már egyetem is kilőve

- utca....ja ezt sokan javasolják...de nem fog összejönni.


- otthon és a környezeted...nincs korosztály...ez egyébként sokszor probléma én ugyan idősebb vagyok nálad, de vagy már gyerekük van egyedül nevelik, vagy elköltöztek, vagy 2-en vannak és gyerek is van.

- nagyobb fesztiválok esetleg, főleg nyáron? Szoktatok járni?


Kisebb városban laksz ezek szerint igaz?


Mindenki azt kérdezi, hogy hol ismerkedjen, de sokan még is kapcsolatban vannak...valahogy összejön, habár vannak akik több mindenről is lemondanak ezért.


Szóval várhatsz hátha lesz munka által.


Vagy el fognak telni hónapok vagy évek és ki fogsz próbálni társkeresőket.


Egyébként az elsőt aki elvette a szüzességedet is, őt hol sikerült megismerned és hogyan?


Azt mondod sok a barátnő, csupa lány ismerős...ők mind egyedülállók, és ők is keresik? Vagy ha találtak, akkor nekik , hol sikerült? Ezen gondolkodtál már?


Tesód nincs esetleg akivel eljárhatnátok valahová?


Vagy családi programok, család ismerősi kör?

ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Megyeszékhely közvetlen közelségében lakom.

A tesóm által (bátyám van) egyébként sokakkal találkoztam, az egyik barátjába voltam életemben először szerelmes, akivel egyébként nagyon jóban vagyunk, de mivel párja van, sose mutattam ki ezt felé és sose történt semmi (nem is tudott rola). De ez azért rossz, mert ìgy mindig csak véletlenszerűrn tudtam összefutni emberekkel, mert nem az én társaságom. Aztán a tesómék el is költöztek máshova.


Szoktam eljárni programokra, most itt a jó idő, hátha több lehetőség lesz.


De, pont írtam is, hogy szeretnék más sportot is kipróbálni hobbi szinten, csak hirtelen azt se tudjam hol, mit. Tenisz, valami box stb érdekelne pl (szeretem az intenzívebb dolgokat:D)

máj. 1. 12:01
 17/21 anonim ***** válasza:
Ahová én járok edzőterembe, ott van minden korosztály, sőt, minden nemzet is. 😁
máj. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#17 ez tök jó:) de én csak emiatt nem szeretnék termet váltani.


Másrészt én ott egy picit félénkebb vagyok. Nem szeretem ha ott néznek mások vagy azt nézik mit csinálok, bevallom ott magammal foglalkozom. Plusz ott olyan sebezhetőbbnek érzem magam. Nem tudom miért:D

De mindegy is, mert mint írtam nem olyan a hely.

máj. 2. 08:45
 19/21 anonim ***** válasza:
De miért nincs munkád?
máj. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19 munkát keresek. Azért nincs még munkám, mert a szakmámban szeretnék elhelyezkedni, de nem olyan egyszerű. Azt gondolná az ember, hogy csak hemzsegnek a lehetőségek, sajnos nem. Én lennék a legboldogabb ha már lenne.


De nem ez volt a kérdés.

máj. 7. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!