Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom sok ilyen kérdés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sok ilyen kérdés volt már, de hol tudnék ismerkedni így?

Figyelt kérdés

Fiatal huszonéves lány vagyok és sokáig nem volt sikerem a fiúknál. Se gimiben, se egyetem elején. Gimiben amúgy is tele az ember komplexusokkal és sokáig nagyon alacsony volt az önbizamam, pedig csúnya sem vagyok. Valakinek szép, valakinek átlagos. Plusz ugye a covid alatt se volt könnyebb.


Az utóbbi 1,5 évben azért sokat változtam, kívül és belül is. Szerintem jobban is nézek ki, mint mondjuk gimiben meg egyetem elején, az önbizalmam most se 100%, de sokkal jobb és hát azét időközben fel is nőttem. Nem félek minden hülyeségtől, nincs millió bajom magammal stb.


Amikor úgy alakult, hogy egy időre többet mozogtam vegyes társaságban, akkor esett le, hogy azért elég sok srácnak tetszem/tudok tetszeni, de sajnos komoly nem alakult senkivel.


Aztán végeztem az egyetemmel, munkát keresek. A bajom az, hogy nem tudok hol ismerkedni. Az online nem az én világom, munkám még nincs, az itteni (ahol lakom) barátaim közül mindenki lány, akiken keresztül férfiakkal nem találkozom. Edzőterembe járok, de oda nem parádézni és a legtöbb ember vagy 15 éves vagy 40+.


Utcán vagy szoktam látni helyes srácokat ha sétálnak vagy ülnek egy teraszon, de hát nem fogok odapofátlankodni.


Tök nyitott lennék új dolgokra, új hobbikra, ahol értelmes, intelligens fiatal férfiakkal lehetne találkozni, de azt se tudom hol kezdjem.


Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de minden élethelyzet kicsit más, közben meg nagyon vágyom arra, hogy szeressen engem valaki, akit én is.


ápr. 30. 10:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#20 Mi a szakmád?
máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!