Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ha külsőleg nem vonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha külsőleg nem vonz a másik lány, mennyi időt adtok még az ismerkedésre? Számít ez egyáltalán, mármint abból a szempontból, hogy később sokadrangúvá válik, felülírja az összkép a fizikai megjelenést?

Figyelt kérdés
2022. aug. 24. 19:19
 1/2 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Ha én valakire azt mondom, hogy nem az esetem, akkor nekem abba már a kisugárzása is beletartozik. Abból már általában tudom, hogy rezonálunk-e, mindegy, hogy szépnek tartom az arcát vagy sem. De ha a kisugárzás alapján mégsem dől el, hogy szimpatizálunk-e, mert nincs erős ellenérzés vagy vonzalom, akkor persze, adok esélyt, mert a lelke lehet gyönyörű, de hogy ennek kiderítése mennyi időbe telik, az a másik fél személyiségén is múlik. Nekem mindig fontosabb a belső, a külső semmit sem ír felül nálam.
2022. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ... Ha egyáltalán nem tetszik, kiesik a preferenciámból, akkor kár szivatni mindkettőnket.


Ez a belső megszépíti a külsőt... Szerintem ez nem az egész nagyra vonatkozik. Például nekem eleinte nem tetszett, hogy a párom ajkai nem vékonyodnak el mosolygáskor. Most már fel sem tűnik, annyira, szeretem mikor mosolyog. :) Elfogadom, sőt, aranyosnak tartom, hogy oldalt nincs meg az egyik foga. Szeretem az illatát (szagát inkább), mikor leizzad, eskü élmény olyankor rajta feküdni. Nem tetszik minden ruhája, de képes vagyok részleteiben nézni. (Illik a bőréhez a színe, szépen megnyújtja a lábait, kiemeli a kék szemeit, stb.)


Nagyon szeretem őt, így képes vagyok sok mindentől eltekintve vagy inkább "felülírni". Nagyon szeretem az itteni egyszem barátomat is, de ő neki ezeket nem tudom "elnézni". Nem tetszenek rajta, nem ülök le mellé, ha leizzadt. Pedig tényleg szeretem, csak nem vonzódom hozzá. Semmilyen módon.


Szóval ha nekem nem tetszik külsőre összességében a másik, akkor inkább elengedem. Szenvedély ebből nem lesz.

2022. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!