Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire problémás az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire problémás az, ha a nő jelentősen gazdagabb, mint a férfi?

Figyelt kérdés
Egy cégnél dolgozom, és az egyik partner egy nagyon csinos harmincas hölgy. Mindig fülig érő szájjal, integetve köszön. Komolyan megfordult a fejemben, hogy kicsit jobban megpróbálnék ismerkedni vele. Meglehetősen karakán nő.
ápr. 30. 18:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm!:D
ápr. 30. 20:47
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit! :) Megírod majd, hogy mi volt? :)
ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ha lesz valami, meg!😄
ápr. 30. 21:48
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, felüdülés lenne ilyen sikertörténetet olvasni! :D
ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi

Ez nem 1850 amikor a nőknek 20 évesen férjhez kellett menni és nem lehetett karrierjük


Ma már rengeteg nő sokkal gazdagabb mint sok férfi

máj. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos problémát jelent. Már a közös programoknál is, mert nem mindegy, milyen költségek merülnek fel. Esetleges házasság vagy összeköltözés esetén meg végképp, hiszen ő drágább életvitelhez szokott. Nálunk hasonló a helyzet, a pénz lassacskán megöli a kapcsolatot.
máj. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

16

Egyetértek!

Kérdező, sajnos volt csóróbb pasim, és egyszerüen nem müködott. Egyrészt, én egy évben kb 3-4x jarok wellneselni (szépkartya) és évi 2x kulfoldi nyaralás. Egy síelés, egy tengerpart/külföld. És akkor ott vannak a közös progik....aminek a ktg.eit, szintén nem tudta allni, annyot meg nem kerestem, hogy tudjam fizetni a ráeső reszt. Ami igazán zavart benne, az ambicio hiánya volt. Valamennyire le is adtam akkor az eletszinvonalambol , de a kiskaput az tette be, mikor gyereket akart. Na most, normális nő, nem szül olyan pasinak, akinek nem megfelelő az egzisztenciaja. Igy vége lett. Szerintem az is számit, hogy akar e pl. gyereker. vagy, hogy te mennyit keresel.

máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Annyira vészesen nem vagyok szegény. Nem kiemelkedő a fizetésem, 500 nettó felett egy kevéssel, amihez szerencsére nagyon jó cafi jár. Ráadásul örökség útján van saját ingatlanom, amiben élek.


Viszont nyilván van kontraszt, ahogy arra utaltam is. Gyerekhez nem ragaszkodom. Harminc plusszosként látom, hogy mivel jár együtt a fiatalkori ismerősöknél. Meg szerintem nem ettől lesz mély egy kapcsolat. Ezt meg anyámék példáján láttam.

máj. 1. 11:27
 19/23 anonim ***** válasza:
11:27 Saját ingatlanhoz teljesen jó jövedelemmel rendelkezel. :) Meg tudod írni, hogy Kiszemeltednek kb. Mennyi a jövedelme? Hogy az előző válaszolók is képbe kerülhessenek.
máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben talán érdemes lenne megpróbálni, aztán kiderül, működik-e. Ha nem egetverő az életszínvonalbeli különbség, akkor sikerülhet. Sok szerencsét!

#16 voltam

máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!