Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külsővel/anyagiakkal/tá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külsővel/anyagiakkal/társadalmi státusszal kell rendelkeznem hogy egy ilyesmi csajnál jó legyek?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, tudom, mindenki szerint teljesen átlagos, tucatlány, szerintem nem.


28F


ápr. 30. 20:19
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk zárójelben megjegyzem, hogy azt a városi legendát, hogy a tip top bomba nőket egyszerűbb felszedni, mint a tucatcsajokat, személyesen sosem tapasztaltam meg. :D
ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Voltak ilyen nőim a te korodban. Egy átlag polgár voltam fiatalon, átlagos testalkat, sokat úsztam, meg túráztam, ebben a sport ki is merült. A pénz nem vetett fel, alsó-középosztály, egy négy éves autó, egy 45nm panel a xiii kerületben. Lehet a trendek változtak az elmúlt 15 évben, de szerintem még mindig a játék a fontos, az önbizalom, testbeszéd egy kis marketing. Hiszen az ismerkedés első fázisában keveset tud rólad, lehet szépíteni a dolgokon, nyilván nem aljas hazugságokra gondolok. De a bombanő nem itt kezdődik, simán befogható.
máj. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
#19 - hol öreg a bőre? Hát borzalmas állapotban van a bőre ilyen fiatalon, mert az látszik a vonásain, hogy még fiatal, de a bőre már most olyan, mint egy jóval ötven feletti nőnek. Irigy a fene, nem is az én korosztályom, de az biztos, hogy valami probléma van vele a bőrét tekintve, én 52 évesen sem cserélnék vele. Ettől még persze tetszhet neked, de a legkevésbé sem valami elérhetetlen szépség, próbálkozz nála nyugodtan.
máj. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagy a gond, ha ez egy elérhetetlen nő manapság.
máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
7:56 Senki sem mondta, hogy nincs gond a társkeresésben.
máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

De eddig azt hittem, hogy csak hisztiznek az itteni pasik az elszállt női igényekről, utolsó.

Lehet mégis van benne valamennyi igazság..

máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hisztiznek is. Viszont van egy olyan noi reteg aki valoban azt hiszi, hogy mennyire extra.
máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
48%
"egy ilyesmi csajnál" - no offense haver, de ránézve a csaj profiljára ő egy elég egyszerű, nem túl igényes falusi műkörmös, a külsejét már fentebb taglalták. Nem valami topmodell, milliárdoscsemete, atomfizikus vagy hercegnő, szerintem még örülne is, hogy egyáltalán szóbaáll vele valaki, próbálkozz nála nyugodtan.
máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
0%
10:56 "szerintem még örülne is, hogy egyáltalán szóbaáll vele valaki" nagyon szeretem, ha ennyire humoros hozzászólást lehet itt olvasni! :)
máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
60%
Hát én próbáltam hasonló kaliberű lánnyal ismerkedni (ami a külsejét illeti) buliban, kávézóban, villamoson, de vagy tudomást sem vett rólam, vagy elküldött a bánatos p-ába. Talán a 178 cm magasságom nem elegendő, pedig legtöbbjük bőven 170 alatti volt, vagy simán nem hoztam azt a szintet amit egy nagyalfa csávó amilyen nekik kell. Lehet itt fikázni a bőrének állapotát, meg átlagcsajnak hívni, baromira kíváncsi lennék hogy az itt fröcsögő faszik közül hánynak adná oda magát egy hozzá hasonló csaj.
máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!