Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külsővel/anyagiakkal/tá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külsővel/anyagiakkal/társadalmi státusszal kell rendelkeznem hogy egy ilyesmi csajnál jó legyek?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, tudom, mindenki szerint teljesen átlagos, tucatlány, szerintem nem.


28F


ápr. 30. 20:19
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
89%
10 szerintem keveset mozdulsz ki a 4 fal közül. Nem gyönyörű, csak unalmasan, semmitmondóan szép és még fiatal.
ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
38%

- vékony trendi , jóképű , magas

- autó , lakás

- 1 M nettó

- diploma , vezető beosztás , mérnök esetleg orvos, informatikus

ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
38%

21:19 kicsit túlzás, de csak kicsit. Szerintem havonta 1 millió Ft elég bruttóban is.


21:17 Eleget modulok ki a 4 fal közül, elhiheted. Ezért is tudom,hogy hozzá hasonló vagy jobb nőknél esélyem sem volt soha.

ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
21:17 nem kell ilyenekre menni, nekem sincs esélyem ilyeneknél, én levegőnek nézem őket
ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
47%

21:29 Lehet nem voltam egyértelmű, már régen elengedtem, hogy ilyen Hölgynél esélyem legyen. Azt vettem észre, hogy már olyan alapvető dolog, mint pl. a visszaköszönés is nagyon kényszeredett részemről... Nyilván korábban volt részemről neheztelés a jó külsejű srácok felé, hogy nekik ez természetes,és adnak nekik esélyt az ilyen lányok is de

ez már megszűnt nálam 30 felett...

ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez a csaj azért nem olyan hu de hu kategória…..inkább tucat és picsa oszt ennyi.
ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
50%
21:36 Ha úgy érted, hogy benne van a Lányok felső 1/12-ed részében, akkor tényleg "tucat" csaj! :D
ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
86%

Hát a 'zén időmben (90-es kétezres évek...) ez a csaj a szürke kisegér volt... Tudom bunkóság de ezt a típust hívtuk úgy akkor hogy töppedt mazsola, hogy ilyen fáradt a kinézete és öreg a bőre ennyire fiatalon. Komolyan most ez a top akihet milliók kellenek?

43N🧑‍🦳

ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

18

Mesélj még! 😀 Hol öreg ennek a bőre? Irigy vagy

ápr. 30. 21:47
 20/53 anonim ***** válasza:
86%
#19 nem vagyok irigy. A vak is látja hogy ő egy fonnyadt típus. Fáradt a tekintete, a szeme alatt árnyékok vannak és az egész csajból ez a fáradtság árad, nem a friss fiatalság, annak ellenére hogy látszik hogy fiatal. De nem belőle lesz modell, szépségkirálynő, vagy milliárdos neje. Nem egy elérhetetlen szépség.
ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!