Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik a sikertelenek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a sikertelenek ezt?

Figyelt kérdés

A sikertelen incel férfiak miért gondolják hogy a külsejük vagy éppen a csóróságuk miatt nem találnak partnert?


Tényleg lehetnek olyanok akik pl betegség miatt dagadtak, vagy csak 2-400 ezer között keresnek és csupán ezek miatt nem kapnak lehetőség a nőktől?



Írd le te miért nem kellesz a másik nemnek.


máj. 1. 16:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Kifogást keresni mindig könnyebb, mint elérni valamit. ^^


Ennyi a lényege minden ilyen hisztinek.

máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

1. Lőzung. Minden korszaknak meg van az értékrendje. A 21. századnak a devianciák, az értéktelenség az érték. A családellenesség, a feminizmus, a hagyományok köpködése, a nők tárgyiasítása a nők által, a valódi munka semmibe vétele, a mértéktelenség, a hazugságok után futkosás, a bálványimádás...


Ezek pedig nem igazán táptalajai egy normális szellemi lénynek, nevezzük nevén, az embernek. Egyébként nem vagyok incel, házas vagyok, csak látom mi vesz körbe.

máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Senki nem dagadt betegség miatt. Energiamegmaradás törvénye. Ha ismersz egyetlen dagadt embert is, aki perpetuum mobile, akkor érdemes lenne közreműködnöd abban, hogy befogják, és erőművet építsenek belőle.
máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
3-as: Amellett, hogy egyet értek veled, megjegyezném, hogy azért vannak olyan helyzetek, hogy sokkal nehezebb vékonynak maradni, mint egészségesen. Kaptam már én is olyan gyógyszereket, amiktől állandóan éhes voltam, és olyanokat is, amiktől olyan ödémás lettem, mintha híztam volna 10 kilót. Baromira nem néztem ki jól, még most is dolgozom rajta, hogy eltüntessem a kezelés nyomait.
máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem el mikor egy 160-170 cm férfi a magasságát okolja. Ismerek vagy 20 házaspárt ahol ilyen magas a férfi.
máj. 1. 16:48
 6/21 Barito ***** válasza:
49%

"A sikertelen incel férfiak miért gondolják hogy a külsejük vagy éppen a csóróságuk miatt nem találnak partnert?"



Onnan, hogy meg sem akarnak ismerni, s mivel meg sem ismernek, a belső akár jó akár rossz, nem nyom a latba.


Másrészt teljesen passzívak a nők a fajtámmal, már a kezdet kezdetén, és végig így is marad. Mivel semmit nem tudnak (és nem is akarnak tudni) az anyagi helyzetemről, az sem nyom a latba.


Mivel ELEVE passzívak, mindendféle megismerés (és annak szándéka) nélkül, egyértelművé teszi, hogy a külsőnkkel van a baj.


Mindeközben a jóképű felé azonnal nyitnak.

máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Barito ***** válasza:
43%

Magyarul a ház közelébe sem mehetünk, nemhogy átléphetjük a küszöböt. S mivel eleve nem mehetünk a ház közelébe (és korábban sem voltunk a házban) bizonyítja, hogy nem a viselkedésünk miatt nem mehetünk be a házba, hiszen nem kidobtak korábban, és aztán kitiltottak, hanem ELEVE, ránézésre, rólunk semmit nem tudva nem engednek a ház közelébe.


Míg ha megjelenik a jóképű, akit először látnak, rögtön kinyílik az ajtó, és úgy kap meghívást az illető, hogy róla sem tudnak semmit, se jót se rosszat.


A párkapcsolat alapja a megfelelő külső által kiváltott vonzalom.


Helyettesítsd be ezt a nők viselkedésébe, és azonnal összeáll a kép.


1 - nem jóképű: azonnali passzivitás, annak próbálkozásánál elutasítás

2 - jóképű: azonnali nyitottság, annak próbálkozásánál siker


Semmi más nem játszik szerepet.

máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

1. Azért elég fura az a helyzet ami ma megy és teljesen természetes. Ha egy férfi magas és jóképű, semmilyen skill vagy pozitív tulajdonság nem kell neki ahhoz, hogy minden újjára nő jusson. Aztán jön a szabó péter féle filléres okosságok, hogy nem kifogásokat kell keresni. Tehát egy 170cm magas, átlagos férfinak akit az online világában 99.999999% hogy észre sem vesznek bármit is csinál, tehát az ilyen férfiak csináljanak meg 8 diplomát, legyen 12 fluent nyelvtudásuk, napi 3 óra edzőterem, sikeres vállalkozások. Mert ugye nem kifogásokat kell keresni. Nem érzed az ellentmondást? az egyik embernek nem hogy tennie kell érte hogy az ölébe hulljon minden, ő ha szemétláda is örök kedvenc, a másik embernek meg a csillagokat le kell hozni ahhoz, hogy talán egy válasz reakciót kaphasson.


Hogy is van a mondás? "átlagost nem".


Pont tegnap figyeltem meg hogy mennyi pasi van kigyúrva, de minimum hogy kondi terembe jár. olyan 20-tól 50-ig. Eddig sosem figyeltem, de most igen, és basszus. Nagyjából minden harmadik, de lehet hogy minden második. Szóval azt sem lehet mondani hogy a férfiak nem tesznek meg mindent a külsejük miatt. Az már megint más kérdés, hogy a sportos test is kezd kommersszé válni, szóval még több kell. Sz*r ügy azoknak, akik genetikailag nem néznek ki jól.

máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

De, lehet valaki betegségtől kövér. Pl ha lupuszod van vagy egyéb olyan betegség, amire szteroidot kell szedned. Mindened, a fejed is nagyon kikerekedik, ezt hívják Moon facenek.

Nőknél a PCOS miatt lehetsz hízékony és tönkrevágja a metabolizmusodat, ami kb annyit jelent hogy 1200-1300 kalórián tartod a súlyod, amit nem hiszem hogy sokan csinálnának ÉLETÜK VÉGÉIG.


Ettől függetlenül, hacsak nem morbid kövér vagy, nem lehetetlenít el egy tulajdonság egy párkapcsolattól. Ha valaki csóró, ott se feltétlen az a baj, hanem sokszor nem is akarják beletenni az extrát hogy javítsanak rajta. És senki se akar olyan embert maga mellé, aki saját magáért se tud energiáa belefeccölni, mert az másba se fog.


Én azért vagyok (nőként) szingli, mert így akarok lenni, nem igazán érdekelnek már a férfiak.

máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen nagyon sokszor a külső az oka ha valaki sikertelen ehhez nem kell kövérnek lenni elég ha nem vagy arcra helyes már is csökkenek az esélyek és a korral már szerepet játszik a tapasztalatlanság ami sok nőnek kizáró ok pont most aktuális hogy május kosarat/fát visznek a fiúk a lányoknak na nekem ez is kimaradt. Szóval mire legyek büszke vagy pozitív hogy is várhatja el ez tőlem valaki hogy tapsoljak is hozzá hogy senkinek nem kellek?
máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!