Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik a sikertelenek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik a sikertelenek ezt?

Figyelt kérdés

A sikertelen incel férfiak miért gondolják hogy a külsejük vagy éppen a csóróságuk miatt nem találnak partnert?


Tényleg lehetnek olyanok akik pl betegség miatt dagadtak, vagy csak 2-400 ezer között keresnek és csupán ezek miatt nem kapnak lehetőség a nőktől?



Írd le te miért nem kellesz a másik nemnek.


máj. 1. 16:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

175 cm magas és 120 kg vagyok ez az ok.


szó szerint napi min 60 perc mozgás kell az életembe hogy nagy nehezen le tudjak menni 80-90 közelébe. + nagyon oda kell figyelnem a táplálkozásra ha csak ránézek valamire ami nem abonett vagy szénhidrát csökkentett akkor már hízok. dietetikus szerint 5* kéne keveset ennem. munkám miatt nem kivitelezhető. naponta 3 órát töltök utazással erre még ha rá tenném az 1 óra mozgást egyből mehetek is aludni. semmi időm nem lenne semmire. (nem csoda hogy olyan sokan vannak konditeremben látom az irodából.) én akart gyenge vagyok.


most költözök át máshová így a napi 3 órából lesz napi 1 akkor lesz idő mozogni addig viszont maradnak a kilók. de a koplalásnak maradnia kell sajnos akkor is.


megértem a nőket mert szerintem is undoritó vagyok kinézetre. emlékszem közép suli alatt mikor 70 kg voltam sportoltam akkor mindig megnéztek a csajok most már a kutyának se kellek. ez van pff neki.


ami miatt kicsit irigy vagyok másokra hogy ők sem zabálnak de jókat tudnak enni nem kell koplalniuk.


amúgy meg nem vagyok semmi extra unalmas vagyok inkább szerintem a nőknek mert nincsen semmi extra hobbim vagy valami. de ez csak utána jönne elő ha lefogynék ami nem ma lesz ....

máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Én 182/85 vagyok, szálkás izomzattal.
máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
3 & 4: Eszerint nem hallottatok még pajzsmirigy-betegségről és gyógyszer mellékhatásaként fellépő haspuffadásról. Illetve utóbbiról én sem hallottam volna, ha nem velem történt volna... De most már ti is ismeritek. A gyógyszert pedig közvetlenül ezután betiltották. Utána 96 kilóról fogytam le 74-re és nem diétáztam. Éppen csak néha meg kéne gondolni a beszédet. :P
máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Puffadt has soha nem tűnt el plusz diétás fogyással sem és orvosok szerint maradandó kárt okozott.
máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha akkora orrod füled lenne mint nekem akkor elhinnéd
máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha valamilyen testi fogyatékosságod van, rád se néznek, mint potenciális partnerre, max barátként értékelnek, mert jó fej vagy, de ennyi.
máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Barito ***** válasza:
22%

Van 1 tökéletes módszerem. Csodafegyvernek hívom.


Lényege, hogy a saját szavait visszafordítom az illetőre. (a bőrére viszem, a húsába vágóan, a vérére menően amit mondott) Ha és amennyiben hazudott, azonnal kiderül, mert hátrálni és mellé beszélni kezd, vagy kimondja az igazat. (már a mellébeszélésnél is lebuktatja magát, hogy hazudott)


Könnyű úgy hazudni, hogy az illetőt nem érinti amit mond, de ha a bőrére megy, akkor nem tud hazudni.


Példa:


Ő: azért nem kellesz senkinek, mert nincs önbecsülésed, és ez látszik.

én: ha lenne/lesz önbecsülésem, és látszana/látszani fog, akkor kellek/kellenék neked?

Ő: nem.

én: miért? azt mondtad, az önbecsülésem hiánya az oka, ha azt megoldom, akkor kelleni fogok, hiszen megszüntettem az elutasítás okát.

Ő: de nem tetszel.

én: tehát mégsem az önbecsülés hiánya az oka.


még példa szintjén sem képesek "igent" mondani.


ez tökéletes módszer az igazság kiderítésére. próbáljátok ki.

máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell erőltetni, a külsőn múlik minden. Ha nincs meg a vonzó külső, szóra sem vagy érdemes. Sosem értem miért nem fogadják ezt el itt a nők.
máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Barito ***** válasza:
36%

A nők vagy hazugok, vagy saját magukkal sincsenek tisztában.


1 - ha tudatában vannak (s miért ne lennének) a választásuk okának, DE MÁST ÁLLÍTANAK akkor szimplán hazugok


2 - ha őszintén azt mondják amit hisznek (miközben a viselkedésük mást sugall) akkor nincsenek tisztában saját magukkal.

máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Barito ***** válasza:
0%

Aki Napóleonnak mondja magát (miközben tudja, hogy nem az) az hazug.

Aki Napóleonnak mondja magát (és őszintén abban a hitben él) az nincs tisztában saját magával.


Ez a két lehetőség-variáció van, ha a valóság, és a kimondott szavak közt nincs összeillés.

máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!