Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok tanácsot adni? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Túl gondolom ezt a dolgot szerintetek?

Figyelt kérdés

Férfiak és nők véleménye egyaránt érdekelne.

18 éves lány vagyok, eddig 1 komoly kapcsolatom volt, ott nem jelentett ez problémát. Azonban ez a kapcsolat véget ért és újra nekifutottam a társkeresének ez egyetemen. Arról lenne szó, hogy a karom és az állam szőrös. Nem erős szőr, de kicsivel sötétebb. Eddig az előző páromat nem zavarta és engem se zavar, de aggódom, hogy a jövőben emiatt el fognak utasítani fiúk. A szőrtelenítéssel nincs problémám, mert más testrészeken szőrtelenítek, de eddig ezeken a helyeken nem. A problémám az lenne, hogy elkezdjem-e? Mert ha elkezdem, akkor utánna folyamatosan kell, viszont nem tudom, hogy én reagálom túl és valójában a fiúknak ez nem is annyira zavaró vagy érdemes lenne elkezdeni. (Tudom, hogy minden fiú más)

Kérlek írjatok le mindent, amit gondoltok erről. Köszönöm előre is!



máj. 10. 16:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha eddig nem zavart akkor most se zavarjon, legyél önmagad!! aki nem fogad el igy az go, de magadat tedd fókuszba, ha te ezt teszed be központi kérdéssé, akkor ezzel lesznek gondjaid, úgyhogy, lazits bele magad..who cares!
máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
#5 Biológia órán nem tudom mennyit aludtál, de ez nem úgy működik, hogy összeverekednek benned a fiú meg a lány gének, aztán aki nyer...
máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

40 feletti nő vagyok és azt gondolom, hogy ha ezt így ide kiírtad, akkor bizony foglalkoztat/zavar a dolog, így érdemes kezdened vele valamit.


Amit én ajánlanék:

- karodon először próbáld ki a szőkítést- nem kell a visszanövéssel annyit bajlódni, nem fog szúrni, nem kell nagyon sűrűn és egy egyetemista lánynak talán szempont az is, hogy pénztárcabarát megoldás lehet (ugyanolyan hidrogénperoxid oldattal dolgozik a kozmetikus, mint a fodrász, a szőr is tk haj)- sőt még azt is tudnám tanácsolni, hogy elmész kozmetikushoz 1-2-3x, ellesed a technikát, hány %-os oldat stb és később te magad is fodrászkellékes boltban megveszed gyakorlatilag fillérekért, felkened, nem fáj, gyors



- lézeres vagy villanófényes tartós szőrtelenítés az arcra- lehet a professzionális megoldás lenne jó arcra, de legalább egy kúra a szalonokban lévő erősebb gépekkel- aztán esetleg később karácsonyra, egyéb alkalomra kérhetsz ajándékba családtól stb ilyen házi gépekhez hozzájárulást is (ma már nem elérhetetlen árúak ezek sem)

máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Látok jó sok igénytelen hozzászóló volt, akik azt súlykolták hagyd meg a karodon a szőrt.

Ha erős a szőr a karodon nőként egyáltalán nem szép, semmibe nem tart lekapatni gyantával pár perc és hetekig szép sima lesz a karod!

Akik az elfogadással jönnek, meghagyják a hónaljkutyájukat is?

máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
*m
máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Teljesen ki lehet irtani, ha szemöldökcsipesszel szeded ki tövestül.

Csak az erősebb szálakat szedd ki.

Ha akarod.

De lehet pl. szőkíteni is.

Ahogy magadnak tetszel.

máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ultra gáz ha egy nőnek van az arcán szőr, mondom ezt nőként. A karod nem olyan fontos , de az arcodról szedd le!

(Majd elfogad ilyennek...blabla) mennyiből tartana? Ahhh

Majd simogatja az arcodat egy pasi, és romantikusan megjegyzi, jaj de puha szőröd van....nem is értem a kérdést

máj. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!