Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik félnek kezdeményezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik félnek kezdeményezni a nőknél, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Ha végiggondoljuk olyan nagyon nagy baj nem eshet, ha kulturált módon közeledik valaki egy másik emberhez. Mégis egyre több pszichológus is azt mondja, hogy főleg a fiatal srácok jelentős része nem tud közeledni a nőkhöz, túlgörcsölik az egészet és nem jön össze nekik, pedig a vágy megvolna. Mondjuk a média is kicsit gonosz ilyen szempontból, mert filmekben is direkt kihangsúlyozzák ezt, hogy ez a lúzerség netovábbja, ezzel talán még tovább rombolják az önbizalmukat. Igazából a világ legtermészetesebb dolga kéne legyen megszólítani egy másik embert, elég szomorú, hogy így elcsúszott a társadalom.

máj. 10. 17:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kapok jeleket az illető nőktől akkor a próbálkozás felérne náluk egy szexuális zaklatással

Márpedig jelek nincsenek, és bocsi de nem szeretnék holmi nők kedvéért börtönbe kerülni.

Szóval ja, eszem ágában sincs kezdeményezni egynél sem, értelme amúgy sincs, szinte mind foglalt, vagy annak mondja magát

máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
11: Igaz. Olyan nőnél, aki nem ad jeleket, teljesen felesleges próbálkozni. Egyrészt semmi kedvem ahhoz, hogy zaklatással vádoljon meg, másrészt pedig nem vagyok hajlandó holmi csakrákból, spirituális jelekből, bolygók együttállásából következtetni arra, hogy akarná hogy próbálkozzak vagy sem. Tegye egyértelművé, még ezután sincs senki semmire kötelezve.
máj. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ma ismerkedni nőkkel, ha nem nézel nagyon jól ki.

Ez sajnos középkorúakra is igaz.

Sokszor azon gondolkodom el, hogy akik egymásra találtak, azoknak ez hogy a francba sikerült. ?

Semmi érdeklődést nem tapasztalni női részről.

Akkor sokaknak hogyan sikerül mégis ???

50+ffi#

máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdemes. Akik teszenek nekik azoknál majd ők fognak próbálkozni. :)
máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%

14.

Ja. Igen ebben teljesen igazad van. Mindígb8s hölgy válasz volt, van, éa lessz is mindíg.

A férfi az csak elvan, mint főzelékben a fasírt, és várja, hogy egy nőnek megtetszen.

Ha ez megtörténik, na az a kulcs a nenyországhoz.

Nekem hiába tetszik egy nő, hiába teperek, udvarolok, ha neki nem jövök be, akkor észre sem vesz.

Csak azok mellett a férfiak mellett van nő, akik megtetszettek valakinek.

13#

máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 TheBlackWraith válasza:
Én a nőkre hagyom a választást. Látva hogy mekkora a férfi többlet, nagyon nem is foglalkozok a témával. El vagyok a saját világomban, persze nyitott szemmel járok. Ha látom a jeleket a nőktől, ne adj isten oda jön hozzám(álmodik a nyomor, tudom) akkor nyilván lecsapok a lehetőségre. Addig meg takaréklángon működök.
máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16.

Pontosan így van.

Iszonyatos férfi túlkínálat van. Így hát túl sokat tenni nem lehet.

Kivárni a csodát, míg megnem tetszünk valakinek, aztán annyi.

Nőuralom van.

Álmomban nem gondoltam volna, hogy egy nő valaha luxus lessz, és ki kell érdemelni, kűzdeni kell érte.

máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!