Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők tömegese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők tömegesen azt, hogy hazudozással hülyítsék őket a férfiak?

Figyelt kérdés

Kinek jó ez egyáltalán?

A regényeket is ezért szeretik, szeretjük?

Éhezzük mindannyian a meséket?

A nők jobban szeretik hallgatni a mesét, a férfiak meg jobban szeretnek meséket kitalálni és elmondani, hogy ezáltal megkaphassák a nőt? Nem nagyon gyerekes viselkedés ez?



máj. 11. 08:51
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Mert senki nem nedvesedik be attól hogy na jössz d.gni? Első randin szex mit szólsz?


Ki se tud alakulni mégcsak vonzalom sem, kémia sem, sehol egy csók vagy ölelés vagy bármi.

És inkább keltenek ezek még unszimoatiát undort is, mint firditva. A pr.stikkal lehet egyezkedni az életben Nőknél ez nem így működik. A szex az intimitás kéne hozzá legalább vágy a pasira..

máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Barito ***** válasza:
0%

5-ös: "Inkább az a helyzet, hogy a férfiak kihaltak, most már csak pasik vannak. Rövid ideig elő tudják adni, hogy olyanok, akire egy nő vágyik, akit érdemes szeretni, aki nem ver át, nem csal meg, nem fog kihasználni."



Ebben az a ferdítés, hogy nem akárkitől fogadod el mindezeket, csak attól aki bejön neked.


Tehát ne gyere az elvárás listáddal, mert hazugság.


Akkor lenne igaz, ha valóban ezek szerint választanál, vagyis BÁRKI aki ilyen, azt elfogadnád. (külsejétől függetlenül)


Ehelyett mi van?


1 - jóképű, és rávetíted ezeket, TŐLE akarod megkapni

2 - nem jóképű, hiába olyan, amilyet vársz, nem kell TŐLE

máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
86%

Nahát,ki gondolta volna hogy a kérdező meg se fogja hallani a 7# valaszolot☺️


Pedig én is maximálisan igazat adok neki, szintén nőként. Azt szeretnénk hogy legyen érzelmi intelligenciátok,ne csak ez a "tele has, üres zsák" szint ami sajnos a legtöbb férfire jellemző. Nem csodálom hogy csomó nő inkább egyedül marad mert érzelmileg igyse úgyse kap semmit a ferfiaktol.

máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 Barito ***** válasza:
0%

Kedves előző, az én érzelmi intelligenciám átlag feletti, sokan mondták, egymást nem ismerve, egymástól függetlenül.


Na, akkor?


Remélem vágod mi a hazugság abban amit előadtál.

máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

9: 2-es vagyok. Szerintem nem feltétlenül a cirkuszt szeretik, én ezt így nem mondanám, hanem impulzusban, érzelemben élnek meg mindent - legalábbis én ezt látom. Férfiak nem ilyen szinten élik meg, van nyilván az is, de teljesen máshogyan.


A másik ilyen, amikor azt mondják, hogy a nők anyagiasak, és lehet mondani hogy van ilyen is, de az anyagi biztonság és az aranyásás két külön kategória. És akinek fontos, hogy a férfinek legyen munkája, az is időnként meg van bélyegezve, hogy anyagias, és hogy neki is csak a pénz számít.

máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
#14 jaaa, nagyon magas lehet az érzelmi intelligenciád. Csak azt nem sikerül megugrani, hogy párkapcsolathoz alap a vonzalom. Szóval szerinted rohadjanak meg a nők, akik számukra vonzó férfivel akarnak összejönni.
máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

#7

Mikor vagyok kellően mély nektek nők érzelmileg? Amikor már sírni is tudok előttetek, az akkor már kellően mély?


Nálunk már a patikus sem empatikus, csak haszonleső, hogyan legyek akkor pont én empatikusabb?


Az önzetlenségnek számít, ha kivárom a női orgazmust és csak utána megyek el?


Én őszintén tudom szeretni azt a vágyképemet amit rávetítek egy nőre, de valamiért ez a "mozi" sem szokott örökké tartani. Hogyan lehetne őszintén szeretni tovább valakit, ha már ő sem szeret engem őszintén tovább?



A végére azért mégiscsak kikerekedett a végső konklúzió, a lényeg. Mindig az kellene a nőnek ami nincs, nem volt és soha nem is lesz, tehát jobb híján, végül azért mégiscsak be kell érnie a mesével is.


(A nők többsége azért tartsa meg ezen jó szokását a jövőben is, hogy nehogy kihaljon a bolygónkról az emberiség.:-)

máj. 11. 10:28
 18/45 Barito ***** válasza:
32%

16-os: te nem fogod fel, ha mást adsz elő, mint amit valójában gondolsz akkor hazug vagy. ha eltitkolod a valódi választási prefernciád, akkor nem vagy tisztességes.


Abban igazad van, hogy vonzalom alapú, totálisan, ezt senki nem is vitatta. DE!!! Ha bármi mást mondnanak, miközben ezt még csak nem is említik, akkor tisztességtelenek. Vágod?

máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:
8%

#15


Fontos hogy legyen anyagi biztonság és hogy legyen munkája a férfinek, de ő azért nem szeretne dolgozni.


Én sokszor jártam úgy hogy tényleg igyekeztem a hölgy kedvében járni, de Friend zone lett a vége inkább. Aztán meg jön sírni hogy az álom pasi aki helyettem kellett neki meg átbaszta a palánkon és még akkor sem esett le neki hogy az akivel megosztja ezt azt parkoló pályára tette.

máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 Barito ***** válasza:
0%
Előző! Látod, a viselkedésük buktatja le őket !
máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!