Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ! Mitől függ hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ! Mitől függ hogy egy nőt komoly kapcsolatra vagy csak egy szexre akartok?

Figyelt kérdés
Ha volt már veletek ilyen leírnátok miért döntöttetek így vagy úgy ?
máj. 19. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Külső, viselkedése de sokminden más is lehet, adott életszakasz stb.
máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Külső (főleg az arc), viselkedés, IQ szint.
máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
A viselkedésétől. Ne legyél veszekedős, ez a legfontosabb. Ne karaj folyamatosan hízni. Sok nőnek ez utóbbi megugorhatatlan akadály. Arra persze nem hajlandóak, hogy ne egyenek cukros dolgopkat.
máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Én előfordul, hogy más dolgokra vágyom, és azokat szeretném, hogy csinálja velem.
máj. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmitől, tekintve hogy egyikre sem találni senkit.
máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég összetett. Közben is alakul. Van hogy komolynak indul aztán mégse, meg olyan is, hogy lazának, de közben rájöttök h lehetne komolyabb.
máj. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha diplomás akkor valószínűleg megfelelő az anyagi helyzete > nem a férfitól várja a pénzt > megfelelő kapcsolatra.
máj. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sosem akartam csak szexre senkit.
máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Állandóan hisztis, ez sem jó az sem jó semmi sem jó, nem akar dolgozni szeretné ha a 2 szép szeméért eltartanám, és ha egyoldalú az ismerkedés csak én hívom csak én keresem, különben ő le se sz@r.


Röviden ennyi.


Az ilyeneket 1-1 napig elviseli az ember mosolyogva.

máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is nehéz volt, 35 évesen találtam meg a férjem.

Előtte csak dugni akartak, nem hívtak meg egy fagyira sem, kvázi sóherek voltak.

Ugyanolyan ember vagyok mint voltam , de a férjem mégis velem van…

Szerencse kérdése.

Van akinek évekig sz@rdarabokat gödrít az útjába az élet és van aki fiatalon megtalálja a társát.

Szerintem lényeges hogy ne magadban keresd a hibát.

És még egy dolog: a szép nőket sokan meg akarják dugni és persze h sok a komolytalan is köztük.

Egy ronda nő mindig hamarabb elkel, mivel aki vele kezd az biztos hogy nem csak a külsőségeket nézi.

máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!