Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ideje vagy fent társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje vagy fent társkereső appon feleslegesen? Ha lett belőle párkapcsolatod vagy akár csak randid mennyi idő kellett hozzá? A tinder a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés
Átlagos férfiak tapasztalata érdekelne. A nőknél tudom hogy ez máshogy működik.
máj. 13. 17:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
#9-es, #nohomo, de ez a srác max egy férfi szemében átlagos csak. Az arca teljesen szimmetrikus, mosolya megnyerő, rendezett fogsor, sportol. Ha megállítod a videót 3:30-nál és megnézed a bal alsó képet, garantálom hogy a legtöbb korban hozzá illő- és fiatalabb lány "cukinak" gondolná. Nem modell a srác az tény, de szerintem arcra átlag feletti. A képeiből látszik, hogy nem otthon ül és ostorozza magát a sikertelenségekért. Egyértelmű, hogy lesznek matchek.
máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, nőként szerintem teljesen átlagos feje van, nem mondanám helyesnek, de igazán rondának se. Olyan teljesen átlagos.
máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
De ez egy gyerek.
máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%
#11: Ilyet szól nem otthon ül és ostorozza magát.🤡 Na miért is nagyokos? Mert ő sikeres Tinderen? Ez de gáz megszólalás volt már megint.🤦 Attól még van ám egy csomó más dolog ami számít ismerkedés során, amit 99+ match és egy átlag feletti arc nem vált ki ha a pokol befagy akkor sem.
máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

21-22 éves de ezt a videóban is elmondja. Egy 30-40 éves szemében igen, lehet, hogy egy gyereknek néz ki a srác.


Nos igaz #14, de ha nincs semmi ami miatt jobbra húzna egy lány, akkor ott az nem is derül ki, hogy te milyen is vagy, alkalmas vagy e egy párkapcsolatra. Ezért szerettem régebbem anonim oldalakon beszélgetni, de úgy érzem, hogy ez már sehol nem működik. Mindenhol csak a melegek, pedofilok, trollok és kisgyerekek vannak fent. Na meg párral rendelkező lányok...kérdés, hogy ők akkor miért nem a párjukkal beszélgetnek inkább.


Szomorú ez a világ ha nem születtél szép embernek, ez van, valahogy el kell fogadnunk. Érdekes, hogy amikor kapcsolatban vagyok már nem izgatnak ezek a dolgok, viszont amikor lapátra vagyok téve utána évekig szorongok megint ezen míg nem jön valaki.

máj. 13. 19:43
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez a csávó a videóban az ő korában lévő férfiak között egy jóképű srácnak számít, nem pedig átlagosnak.
máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha a nőknél más, akkor a férfiak kivel jönnek össze ezeken az oldalakon? Egymással?
máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
#15: Még mindig nem jelölted meg, hogy hol muatatott arra bármi bizonyítékot, hogy ennyi matche lennr a srácnak.
máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Miután szakított velem barátnőm, rá kb. pár hónapra regisztráltam két társkeresőre is párhuzamosan, próba szerencse alapon. Gondoltam hátha összejön valami, ha más nem legalább szexkapcsolat.

Na hát rohadt nagyot tévedtem. Fél évet voltam fenn, kisebb megszaktásokkal, konkrétan match alig lett, azoknak is a nagy része kamu profil/bot accounttól származott. Like is alig alig, talán a regisztráció után pár napig jött egy kevés, aztán semmi. TInder és társai "shadow bannolnak" elég hamar, ha nem vagy népszerű. magyarán nem fogja feldobni a profilodat senkinek, te hiába lájkolsz. Ezért nem érdemes mindenkit ész nélkül lájkolni, mert csak rosszabb eredményed lesz tőle.

Társkereső átlagos (arcra átlagos) férfiként nem ajánlott, hacsak nincs valami extra benned, pl. gazdag vagy, jó képeket tudsz csinálni (luxus környezetben mondjuk) vagy van egy-két nagyon előnyös tulajdonságod, pl. kigyúrt vagy, esetleg átlagnál magasabb.

Átlag alatti férfiként tilos használni ezeket, csak megöli az ember alapból is alacsony önbizalmát. Én anno azt hittem, hogy legalább átlagos vagyok külsőre, de tévedtem. Azóta még rondább lettem, szóval már nem próbálkozom társkeresőkkel.

Sőt, igazából 3 éve abszolút nem próbálkozom, mert teljesen fölösleges. Csak saját magamat aláznám meg folyamatosan.

máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Barito ***** válasza:
100%
Előző, sajnos igazad van.
máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!